lucky.loo

lucky.loo

Tomáš Tóth

okres Praha
milovník filmu, sportu a dobrého jídla :)

homepage

3 body

• 22.8.2014  23:53

Styl humoru mě trošku minul, ale svým způsobem jsem se bavil. Hodnocení: 65%

• 11.8.2014  21:10
    Eden (TV seriál) (2005)

Sledoval jsem díl o vraždách taxikářů a ani jsem to nedokoukal, scénáristicky opravdu nepovedená záležitost. Hodnocení 19%

• 3.8.2014  00:05
    Baekyahaeng (2009)

Krásné dílko s fantastickým hudebním podkresem Petra Iljiče Čajkovskijského a jeho Labutího Jezera. Za mě hodnocení: 80%

• 2.8.2014  19:29
    jOBS (2013)

Na to, že film nebyl až tak krátký, tak toho dle mého názoru mohl říci trošičku více. Kutcher, ačkoli to není žádnýveleherec se role podle mne zhostil slušně. Hodnocení:68%

• 2.8.2014  13:02

Vynikající, smutné, emotivní, poučné, ze života. Hodnocení: 83%

• 2.8.2014  12:50
    Divergence (2014)

Kvůli konci,který je opravdu hooodně otevřený dávám 3, jinak aspirant na 4ku. Hodnocení:74%

• 30.6.2014  23:03
    Komorník (2013)

Výborně podané drama a Forest Whitaker u mne opět nezklamal. Hodnocení:78%

• 29.6.2014  15:17
    Nepřítel (2013)

Dějová linka bez atmosférické hudby by asi nešla dohromady, protože by velká většina diváku lavírovala kolem odpadu, ona hudba tomu dávala napětí, ale upřímně člověk si ve filmu musí umět hledat to svoje nicméně, byl jsem po celou dobu jednoduchoučkého filmu stále zvědav co se stane dál proto nedávám odpad ale tři hvězdy *** a Hodnocení: 70%

• 23.6.2014  21:08

Velmi jednoduchoučký příběh, kde velice slušně zahrála především Emma Thompson. Na mě emoce tohoto filmu fungovali na jedničku a hodnotím proto vysoko. **** a půl Hodnocení: 79%

• 23.6.2014  21:03
    Rivalové (2013)

Emotivní příběh dvou rivalů z nichž jeden žil více nespoutaným životem, jež naplnil jeden titul mistra světa a druhý pro svůj maximalismus nepříliš oblíbený, jež se stal i přes vážné zranění popálením skutečnou závodnickou legendou. Hodnocení:80% **** a půl :)

• 20.4.2014  00:51

Sympatická oddechovka kde se potkali legendy stříbrného plátna pospolu aby si užili jako kamarádi Billyho (Michael Douglas) rozlučku se svobodou a rozvzpomněli se tak na mladá léta. Z hlediska děje samozřejmě prvoplánovité, ale zároveň uvolněné, pohodové a nenucené herecké výkony filmu určitě pomohly. Z mé strany hezké tři hvězdy :) . Hodnocení: 72%

• 29.3.2014  21:39
    Vášeň (2012)

Tady Palma kombinoval až překombinoval. Do žánru filmu by mělo přibýt komedie, protože to bylo tak překombinované, že jsme se v závěru museli s přítelkyní smát. Hodnocení: 20%

• 23.3.2014  22:02
    Revival (2013)

Bohužel ve většině souhlasím s Tetsuem, tento snímek kdyby nebyl tak by se stalo tak maximálně to, že si v něm např. Fiat a Apple neudělaj reklamu. Míra nevkusu se dala krájet, když už to pojali v tomhle levelu tak místo aby Geišberg ukazoval ptáka, tak mohla alespoň Jenovéfa ukázat kozy. Jde tu o ten známý pocit z filmu a ten tu byl zkrátka jaksi prázdný. Hodnocení : 30%

• 15.3.2014  23:46
    Temný případ (TV seriál) (2014)

K tomuhle počinu není co dodávat McConaughey and Woody Harrelson předvedli oba skvělé výkony a doslova zde excelují. Mrazivě drsná detektivka a vyšetřování plné zvratů se stará o kvalitní zábavu po celou dobu osmi dílů. To z nejlepšího co jsem měl možnost shlédnout. Hodnocení: 96% Dokouknuta druhá série: Stále jsem doufal, že se z celkem nudného průběhu vyklube něco víc a ono hle a osmý díl a konec. Takže bohužel nevyklubalo :( Hodnocení:60%

• 8.3.2014  23:46
    NON-STOP (2014)

Ze začátku jsem si říkal, že je to dobrý nápad scénáristů, pojmout thriller takto. Člověk je napjatý a neví příliš co se bude dít, nicméně poslední zhruba půl hodina dojem z filmu zkazila. Myslím že se zde dalo z filmu vytěžit malinko víc..., škoda. Hodnocení: 73%

• 17.2.2014  21:31

Neurazí, nepotěší. Sylvestrovi jsem tu fazónu v pozdním věku věřil, ovšem De Nirovi moc ne. Kromě zápasu, nevyřízených účtů obou boxerů a jedinečná příležitost si je oním posledním zápasem vyřešit je film proložen trochou omáčky kolem, která není úplně zlá. Hodnocení:70%

• 2.2.2014  18:30

Tenhle film si zaslouží absolutorium a divil bych se kdyby si McConaughey neodnášel za za Woodroofovu roli sošku. Matthew smekám klobouk. Hodnocení:92%

• 2.2.2014  18:16

klasická Stathamovka, s celkem na akčňák jednoduchým a ucházejícím dějem. Je jasné, že tu nemůžeme čekat velké duševno a nějaký třetí rozměr filmu, ale s tím záměrem jsem si ho nepustili ne...? :) Hodnocení: 70%

• 2.2.2014  16:13

Se zážitkovými snímky se roztrhl pytel. Film si vystačí s pár souvětími. Konec mne trošku rozesmál, možná mohl být o chlup rozvinutější :). Ale ok. Hodnocení: 79%

• 28.1.2014  08:50

Film z kategorie Must see! Pokud se v souvislosti s tímto filmem mluví o Leovi jako o kandidátu na Oscara, říkal jsem si, že asi akademie cítí dluh vůči DiCapriovi z předchozích let a snímků, které si z jeho strany ocenění zasloužili a jak bude možné u role floutka z Wall Street excelovat. Po shlédnutí filmu jsem názor zcela změnil. Víc už psát nebudu, protože všem vřele doporučuji shlédnout. Hodnocení:91%

• 26.1.2014  19:33

Komedií bych tento film snad ani nenazýval, celý je tak trošku smutný. Nicméně Cate Blanchett jsem její postavu opravdu věřil a je podle mne v této roli žhavou kandidátkou na ocenění filmové akademie. A tak i když mne film svým dějem zase až tolik neuchvátil tak Cate ho vyzdvihla na vyšší level. Hodnocení 79%

• 19.1.2014  14:37
    Ona (2013)

Velice dobrý nápad a jakási vize do blízké budoucnosti. Již nyní jsme ve světě oproti minulosti dosti virtuálním a tento film je jakési nahlédnutí jak bychom mohli dopadnout necháme-li se pohltit cyber realitou, která ale s potřebou fyzična, která je od počátku lidské civilizace potřebná nemá ovšem co dělat. Joaquin Phoenix opět ve své roli nezklamal. Hodnocení:80%

• 15.1.2014  16:53
    Muž z oceli (2013)

Viděno ve 4D a musím říci, že si lepší film na 4D ani nedokážu představit :). Sedačka s Váma lomcuje nahoru dolů, fouká na Vás stříká na Vás protože kluk supermanská pořád někde něco řeší :D

• 12.1.2014  20:36

Tak jsem si po Gravitaci dal další zážitkovku, kdy člověk trne co, že se to v tom lese skupince mariňáků o několika mužích odříznuté od základny vlastně přihodí zvlášť když nedaleko sídlí stanoviště Talibanu. Jízdu umocňuje fakt, že je vše točeno dle výpovědi jediného přeživšího, čili dle skutečnosti. Z mé strany určitě spokojenost.¨ Hodnocení: 79%

• 12.1.2014  16:51
    Havran (2012)

Velice slušná detektivka, dle místních komentářů jsem nic moc neočekával a možná právě proto příjemné překvapení. Zakomponování děl Edgara Poa a částečné prokreslení jeho rozporuplné postavy která je součástí světové literatury se také vydařilo. Hodnocení: 79%

• 11.1.2014  23:54
    Gravitace (2013)

Co se týče komentáře asi bych těžko napsal něco co už tu nebylo k vidění. Co mne však napadá je snad to jak málo stačí aby si člověk řekl "to byla jízda" a odcházel od filmu spokojen. O příběhu to tu není a také je pravda, že pokud si film pustíte na VHS ce na 6 hlavém videu s jednohlasím dabingem z osmdesátek tak pravděpodobně dáte jednu hvězdu a možná si i odplivnete :D..... Ale tento snímek je právě ukázkou současných filmových možností a ty jsou dnes bohužel nebo bohudík neodmyslitelně spjaty s možnosti finančními, které Holywood zajisté má. Nicméně aby to nevyznělo degradačně jeden z nejsilnějších filmových zážitků poslední doby. Hodnocení: 89%

• 2.1.2014  21:56

Slušné drama s dobrými hereckými výkony ať už padouch Woody (u kterého jsem se mimochodem trošku bál aby svoji známou komediálností negativní roli nezkazil, ale nestalo se tak, opravdu jsem ho v průběhu filmu přestal mít rád, i když v závěru přeci jen nechyběli zaťaté pěsti a na nich malý vzkaz :D.... ), tak i Christian Bale a v roli jeho kid brother Casey Affleck také ucházející.( i když do role bitkaře a veterána z Iráku mohl alespoň v některých partiích pro tuto roli nabrat nějaký ten pound :) ). Samozřejmě malinko předvídatelné, ale zároveň slušně natočené krimi drama. Spokojenost. Hodnocení: 79%

• 2.1.2014  15:05

Mrazivé drama dle skutečnosti. Nicméně, že se v tehdejších dobách kdy korupce a otrokářství vzkvétalo a jediným prostředkem v komunikaci s okolím byl papír a pero něco takového stávalo je naprosto nasnadě. Steve McQueen režíruje málo, ale stojí to za to. Chiwetel Ejiofor zahrál roli citlivě a perfektně, Brad si tam taky štěknul :DDD. Jinak Marty89 souhlasím s částí, kdy i já se hodně těšil co se stane až se od tyrana dostane a ono kromě šťastného shledání se nic moc nedělo, nicméně je fakt, že by pak museli dát i to jak vlastně i se svými únosci i tím tyranem (Fassbender) soud prohrál a tak, takhle to byl alespoň ten american perfect happy end :D ...

• 24.12.2013  23:07
    Duch nad zlato (TV film) (2013)

Musel bych se tu s názory jen opakovat, nu Anděl páně zůstane jedna z takových těch trochu povedenějších pohádek z poslední doby. Výběr rolí, např. Dejdar za "parchanta" to fakt ne, tomu jsem ho prostě nevěřil. Pan Preiss, slušný výkon jako vždy i když ten italský akcent mohli taky trošku víc vychytat. Příběhově neucelené. Opět takové to páté přes deváté, všichni tam sice poletují, ale dohromady má stejně člověk pocit, že se tam nic neděje. Z paní Bohdalové dělat tlustší a ošklivější než je opravdu nemuseli, neneslo to tu žádnou přidanou hodnotu v její roli. Jedna hvězda za snahu České televize něco nového dobrého dostat na obrazovku. Snaha o nové se vydařila, bohužel o dobrém zde mluvit nemůžeme. Hodnocení: 20%

• 17.12.2013  22:16

Dojemný dokument o největší dětské legendě naší české kinematografie s komentáři jeho blízských. Hodnocení: 85%