Black Mass: Špinavá hra (2015)

Po Usamově smrti číslo 1. FBI Most Wanted Whitey Bulger velice věrohodně ztvárněný Johnny Deppem. Opravdu jsem to Johnnymu věřil a musím říci, že ve mě vyvolával přesně ty smíšené emoce, které vyvolávat měl. Hodnocení navyšuje fakt, že se jedná o příběh dle skutečnosti. Hodnocení: 80%

The Vatican Tapes (2015)

Atmosféra filmu na mě fungovala. Olivia Dudley velmi přesvědčivá. Byl jsem napjatý a bavil jsem se. Hodnocení: 78%

Rudyho má každý rád (2015) (seriál)

Předtím než jsem se kouknul sem na hodnocení na databázi tak jsem se docela bavil. Mno budu se muset naučit sem koukat méně :)

Pět let (2013)

Typově a způsobem hraní mi Gersak připomínal Toma Hardyho. Film byl poměrně slabý i když fakt, že se příběh skutečně odehrál ho povýšil na 3 hvězdy, protože emoce díky tomuto faktu fungují. Hodnocení: 67%

Sázka (1997)

Jelikož jsem sám asi po čtvrté přestal kouřit, tak mne film celkem pobavil, 3 a půl hvězdy :D. Hodnocení: 75%

Padesát odstínů šedi (2015)

Nebylo to strašné, nebylo to výborné, trošku mi přišlo, že to zabil ten otevřený konec, ale budiž. Hodnocení: 67%

Byeonhoin (2013)

Vše už tu bylo řečeno, film je opravdu silným zážitkem a Kang-ho Song v něm podal opravdu famózní výkon. Hodnocení:91%

Gunman: Muž na odstřel (2015)

Režizér u mne asi přesně vychytal ten moment, kdy jsem chtěl film vypnout, protože jsem se v něm ztrácel( u starého červeného veterána vše vysvětleno ;) ). Žádný velký zázrak, ale akce diváka drží alespoň trochu při životě. Sean na 55 let v úžasné fazóně. Hodnocení: 60%

Hra o trůny (2011) (seriál)

Dokoukáno komplet momentálně 10.díl 5 série. musím říci, že spousta věcí zůstává otevřených. A některé věci postrádají logiku, ale v tom je ta opravdovost Her o trůny. Těším se na další pokračování plánované na rok 2016. Hodnocení: 5. série 92%. 6. série nezklamala i když si člověk říkal, že nebude snadné tempo udržet, ovšem opět petelice. Hodnocení 6. série 94% celkově:95%

Wandering Rose (2014)

Takový náročnější "studenstský film" s nedomyšleným koncem. Hodnocení: 30%