• Thriller

Zkouška dospělosti (2016)

ponurý příběh režimu kde se mluví řečí peněz.Kdo si myslí že to bylo jen tehdy tak se hluboce mýlí !A myslím že v dnešní době jsou ty částky podstatně větší.A vše je o nátuře obyvatelstva .Tam může být vůdce jakýkoliv ale nic se nezmění.možná fasády domů ale pod slupkou se skrývá stále stejný člověk.Tady ukázali filmaři jen holou pravdu :chtěli ukázat že lidé utíkali a jsou nemile překvapeni tím ,že vlastně nic nezměnilo.Vše je v lidech....

Někdo to rád zahalené (2017)

vážně parádní komedie.Zatímco celý svět šílí tady máte odlehčenou parodii na život jiné vrstvy náboženství.A co víc ani nemám pocit že si z toho tvůrci nějak utahují.Vůbec ne.Už jsem viděla podobné příběhy katolíků,protestantů,židů,evangelíků.Nic by nemělo být tabu.Až fanatické.Zkrátka to tak ve světě je....

Utop se, nebo plav (2018)

ač fanynka francouzské cinema mě tohle vůbec neoslovilo.I když tam učinkoval i můj oblíbenec Canet.On asi nebude týmový hráč

Věrní nevěrní (2018)

Film mě zklamal svojí laciností do které sklouzl, po jakž takž rozjezdu,zhruba po čtvrt hodině.Klasický trojúhelník s přídavkem kluka o kterém ani nikdo pořádně neví čí vlastně je.A aby toho nebylo málo tak ještě naservírovali Depp jejíž role už byla jakoby navíc..Ale dobrá kamera a ani nevadily titulky protože líne tempo filmu dovolilo číst a současně sledovat děj.A to,že je Carrier renomovaný a slavný ještě neznamená že se občas neutne.Jsem fanda Francie a okolí ale tentokrát velké zklamání.Aspoň že se na Garrela dá koukat a má poměrně příjemný i hlas.

Mistři včelařství (2018) (seriál)

velmi profesionálně natočený dokument.je tam vše.Skvělá kamera ,která velmi zajímavě snímá práci a život lidí kteří musejí obživu hledat vysoko v korunách vzrostlých pralesních stromů.Sestřihání a famozní slovenský komentátor.Absolutní spokojenost

Nadechni se (2013)

mám výhrady k výkonu Jonesové hrála křehkou studentku ale v té době jí v civilu bylo 29 let a věk nezastavíš.Neustálé dlouhé záběry na její obličej už mě rozčilovaly .Víc než nadaná studentka,emocionálně zmítaná,mi připomínala králíčka s věčně promrkávajícíma očima a dvěma velkými zuby v pootevřených ústech.Její protihráčka Davisová je o něco mladší ale její postava Lauren byla ukázková.I když neměla tolik hereckých příležitostí v minulosti.A nelíbil se mi ve své roli ani Pearce.Naopak Amy Ryan v roli matky byla dokonalá.Jinak scénáristická myšlenka dobrá.Kazila to režie.

Nezvěstná - Série 1 (2017) (série)

zatím dva díly a už mě to přestává bavit .Stěžejní myšlenka dobrá ale scénář příšerně nudný.pomalý děj ...A třicet epizod??Někdy do zimy při tomto tempu?To teda nedám!Ani násilím..

Tajemství jejich očí (2015)

Za mě dobré.Výběr herců kdy nasadit takový kalibr jako Roberts a Kidman bylo velice prozíravé.Příběh by se mohl zdát být nudným ale je bez obvyklých nalepených dalších příběhů.Bez přidaných nervy drásajících záběrů ,čehož už mám plné zuby.....Trochu přitažené za vlasy byly scény ze stadionu - ale budiž.Kamera na stativu- další paráda.Kdy nemusíte lovit herce v záběru a můžete se soustředit na děj.Velmi upozaděná doprovodná hudba kdy nepřeřvává řeč aktérů.A konec takový jaký jsem neočekávala ale :dobře mu tak!

Bez věcí nad věcí (2018)

chápu, že bez věcí se obejdeme ale bez lidského citu a přátel ne..Od Fitze jsem očekávala mnohem víc, vzhledem k tomu ,že jeho Vincenta jsem viděla dvakrát.Tam exceloval.Tady to byla upocená hrůza.Kdo si potrpí na nahá mužská těla tak tady si to užije.Vrchovatě.Zezadu, zepředu z boku :-) Pointa alá : Jak hloupý Honza ke štěstí (prozření) došel...

V mene zákona (2009) (seriál)

za mě plný počet.Jednoduchý scénář který neoblbuje diváka zbytečnými otočkami tam a zpátky :aha,tu je vrah?! Kdo si pamatuje knižní detektivní příběhy na cesty?Tak takhle mi to připadá natočené.Příjemná slovenská mluva.Paráda.Nehledě na to, že se mění tváře herců v epizodách.V poslední době je móda vidět herce všude v reklamách v televizi ,v talk show a většinou stále a stále jedni a ti samí.Tečka.

Časové pásmo bylo změněno