• Thriller

Sněžná past (2018)

zase něco jiného než klasika plná nagelovaných,našminkovaných paňáců styl:my jsme Canada!Do těch čtyř co dávám, to má daleko ale zaujal mě jak výběr herců (exoticky působící Momoa který se choval před kamerou velmi profesionálně ,přirozeně), kamera a i některé vytuněné situace.Jinak thrillery zpoza louže nemusím...Herci se chovali přirozeně,kamera neposkakovala jak při čardáši,výběr exteriéru.Silně pokulhával dabing což už začíná být česká klasika.

Hedi (2016)

příběh kluka svázaného konvencemi ,kulturou a z toho se odvíjející životní styl.Kultura ve které se zvyky,náboženství dědí z pokolení na pokolení.A není úniku.I za cenu vlastního sebemrskání.Svým rozhodnutím zlomí srdce nejen sám sobě.Hlavně když zvítězí tradice.Otázné je,jak bude žít s poznáním, jak chutná skutečné štěstí.....

Železnice ve Skalistých horách (2018) (seriál)

neprofesionálně udělaný pořad.Kdy se vymezují tvůrci na pár okamžiků (třeba srdcovce na rozbočce kolejí) a tu neustále dokola omílají.záběry přírody jsou úchvatné ale taky toho moc navíc neuvidíte.

Princezna (2010)

medicína byla a je cesta pokusů a omylů.Nakonec ani sami nebudete chápat jak to doopravdy bylo.Budete na pochybách.Drastické léčebné pokusy přece nikdo dobrovolně nepodstoupí...

Pouze přátelé (2014)

klasická jednoduchá,groteskní, italská konverzačka.Plná pitoreskních postaviček.Když ženská rozhodne že si chlap užil dost..... a šmyk.. problém je i 180 stehů... .Neříkám já ,ale ten advokát.Myslím,že scénář vlastně popsal chování kudlanky nábožné:přilákat,použít a sežrat.

Díky za vzpomínky (2018) (TV film) odpad!

Když dělá romantiku Německo a Británie je to hrůza.Výběr herců jedna katastrofa.Herečka v roli Joyce je fakt tak upištěná?.Nepomohl aninápad zasadit děj zčásti i do Oxfordu.Tentokrát to scénarista s tou bujnou fantazií přehnal.

Nebezpečná láska (2010) (TV film)

Jednoduchý scénář jehož jedoduchost je umocněna výkonem mladých hereček.samozřejmě motiv děje je stále aktuální,psychopatů je na světě stále dost ale nechat se až takhle ovládat třeba jen na jedno pokynutí hlavy si jít jak ovce pro další výprask???ale no tak!

Zákony Brooklynu (2007)

Docela fajnově udělalaná gangsterka která se držela linie kde šlo o přátelství tří kluků vlastně až za hrob.Nenabalovaly se tam další příběhy.Dobrý dabing i scénář.Děj částečně prokládaný vyprávěním jedním z hlavních aktérů je dobrý počin.

Vojna a mír (2016) (seriál)

Další plagiát kterému do originálu spousta chybí.Nevěděla jsem jak to popsat ,ale asi na to sedí komentář z 5.1.2016 uživatele DaViD'82.Slabá práce kamery a nevýrazný dabing to poslaly celé do kytek.O hercích ani nemluvě.

Láska bez hranic (2017)

Novodobý příběh Romea a Julie.Brnkačka na city.jednoduchý až naivní scénář.Výkony herců nejsou nijak velkolepé ale dávám čtyři za nápad s roboty.To jsem ještě neviděla .Aby to bylo jen ve scifi a le tvůrci to zasadili do reálu.Za mě dobré.