• Thriller

Dívka v pavoučí síti (2018) odpad!

nic není co bejvávalo.Foy prostě není Rapace!Z Rapace prostě to herectví tryská.Foy mi přijde jak leklá ryba.Jestli chtěli tihle filmaři dokázat že to umí líp tak se to nepovedlo.Švec se má držet svého kopyta.Jednoduše:když se do toho Švédi opřou tak to má grády.A napodobovat je je dosti riskantní.

Podivuhodná cesta fakíra, který uvízl ve skříni (2018)

hodnotím tak vysoko za příjemný zážitek.Nenásilný humor.Byly i brnkačky na city to já můžu(tklivá píseň houslí při pohřbu matky).Úžasná vsuvka tance Dhanuse a Bejo.Zkrátka Indie jinak.

Dobrý časy (2017)

Poměrně akční podívaná o patlalovi ,který pokazil co se dalo.To je tak když se piluje až se přepiluje.Kamera která zabírá tak, že divák v té věčné tmě ani pomalu neví kdo je v záběru.Ty čtyři jsou jen za scénář.Pattinson trochu jinak.

5x2 (2004)

lišácký scénář.Pohrání si s divákem.Nic není tak ,jak se jeví v prvních minutách.Vůbec nic.Otázné je ,kdo je vůbec otcem chlapečka.....V tom chumlu se mohlo stát cokoliv

Očím skryté (2016) (TV film)

čekala jsem podstatně víc.chápu že opilec Branwell ovlivňoval život sester ale jejich přínos pro lidstvo byl přece jen cennější než jeho věčné kvílení a blinkání! O vzniku jejich knih tam mnoho nebylo.Těšila jsem se na svého oblíbence Nortona a on tam měl pouze,dalo by se to tak nazvat,štěk...Postava Charlotte mi přišla jakoby digitálně dokreslená ,nepřirozená,neosobní bez emocí.Jako naprogramovaný stroj.Stavby v exteriérech byly jak s umělého kamene.Záběry kamery velice neprofesionální.Chvílemi detailní záběry obličejů které v tu chvíli ani nic nesdělovaly.Myslím že v tomto příběhu nebylo místo na moderní experiment.Vlásenkáři evidentně pracovali s umělými materiály.Ale musí se vyzdvihnout práce maskérů.Hluboká minulost zahalená dávným prachem a světlem svíc.Rozsvícená přítomnost.3D knihkupectví.Ale tentokrát vynikající zřetelný český dabing.To musím dvakrát podtrhnout!Stovek knih jsem se zbavila ale tyhle bronteovky jsou někde vzadu v regále .Ale už jsem je nesčetněkrát vzala do ruky.Jsou pohodlně vázané ,žádné bichle takže se mnou i cestovaly.

Koně velké Rusi (2017) (seriál)

těžký a tvrdý život kočovníků.Místa kde kůň má větší cenu než člověk .Je na prvním místě.O tom seriál je.Nádherná zvířata.

Jméno (2012) odpad!

Stupidní haló kolem jména Adolf.Vydržela jsem to jen do té chvíle kdy si herečka zacpala uši a vyřvávala aby nic neslyšela....Finito.Trapné repliky ,pitvoření..Komedie?Ani náhodou

Zločin à la Neapol (1979)

nehodnotím filmjako celek ale výkon Mastroianniho který příběh táhl.U něj klasika.ve všech filmech kde učinkoval byl vždy o několik tříd výkonu výš než ostatní

Stíny smrti: Hlavolam (2019) (TV film)

Vraždy v-tentokrát slušný průměr.Pomalý spád trochu ubral dobrému scénáři