• Thriller

Jeden den v Německu (2015)

zajímavé záběry snažící se očima Francouzů v roce 2015 vykreslit blahobyt..v roce 2019 je to už poněkud jiné

Věřte mi (2017) (seriál)

na seriál mě "upozornila" Sharon Small kterou teď sleduji v jiném seriálu (Lynley) kde je opravdu dobrá až vynikající a v tomto ,novějším, je vidět jak dozrála.Dosti mě irituje že po padesáti minutách jednou týdně bude konec někdy na podzim.Otrava.Jediné co bych zpracování vytkla je,že je neuvěřitelně uměle natahovaný děj jakoby zhmotněním vnitřních citových pochodů Jodie.Kdyžji něco rozhodí nějaká nenadálá situace která ji znejistí ,vyděsí,zaskočí scénář ji dá nadměrně čas aby nám to emočně znázornila.Ve dvou hodinách se to ztratí ale v padesáti minutách,kdy než se zorientujete je konec ...jeví se to dosti zbytečné.. A vlastně se to zřejmě rozjede naplno až ji dostihne otravný novinář. O tom to asi je.Klasicky výborný slovenský dabing,vynikající kamera.

Rodina doktora Kleista (2004) (seriál) odpad!

záměr asi dobrý ale jednoduchý scénář typicky německý.nenáročné bez emocí

Sex, drogy a daně (2013)

krávovina až to bouchalo dveřma...v podstatě šlo o to že tyhle tři věci- sex,daně.a drogy by dokázaly otočit chod zeměkoule ve všech případech jde totiž o prachy

Wallander (2005) (seriál)

v záplavě kriminálních seriálů se tenhle jeví až nadprůměrný!

Naboso (2014)

tři dávám za to,že mi film sedl do nálady .Jinak kvalita dosti slabá,nenáročný děj a komedie?Ani náhodou.Spíš křeč.Myslela jsem že Wood tu unylost špatně hraje ale ona tak vypadá i v civilu...

Darebák a závodnice (2017)

jednoduchý scénář,žádné nepředvídatelné zvraty,ponurá atmosféra umocněná protivným filtrem na kameře, která jinak byla velmi dobrá.Dobré vedení režie.

Italský klíč (2011)

vzhledem k tomu,jak byl film ceněn,jsem čekala možná víc než bylo zdrávo.Naprosto zoufalé výkony herců pokazily jakž takž obstojný scénář.Nestačilo zasadit děj do italské krajiny ,to jediné byl asi vklad Italů a ten zbytek zkrátka romantiku neumí.

Vše pro lásku (2017) (TV film)

na své si přijdou milovnice červené knihovny.Ani se nechce věřit že příběh byl natočen v roce 2017.Spíš mi to připadlo jako retro z osmdesátých nebo devadesátých let

La Chartreuse de Parme (2012) (TV film)

nepodařené remake filmu z roku 1948 .Phillipe byl jen jeden.Tady se spíš kladl důraz na krásné kostýmy,interiéry a exteriéry vynikající kamera a velice dobrý slovenský dabing ale to je všechno.Herci se moc nepředvedli.Škoda.