• Thriller

Milada (2017) odpad!

celkový dojem?Honem natočit a jde s na dotočnou.ZÁMĚR ZŘEJMĚ BYL TAKOVÝ ŽE SE UCHOPÍ TÉMA U KTERÉHO SE PŘEDPOKLÁDÁ že už jen kvůli osobě, jako je Horáková ,ten film diváci neztrhají....většinu lidí politika z minulosti ani moc nezajímá prostě a jednoduše mají jiné starosti.Bude se na ně někdo zlobit? Tak to zkrátka je.

Il Confine (2018) (TV film)

pomineme -li jednoduché zpracování,zřejmě velmi nízký rozpočet, není možné přehlédnout ústřední motiv - pro rozhodnutí od stolu zemřely miliony lidí.varování co působují války.V kterémkoliv století! A sotva uplynulo pár let a generace narozená po první světové válce šla umírat do další války.....tvůrcům se nedá upřít perfektní zobrazení té doby,interiéry,exteriéry rekvizity.Dobrá kamera.Výkon velmi mladých herců pokulhával za prací starších.film má málo hodnocení asi proto,že se pod názvem Hranice dosti těžko v ČSFD hledal

Veřejný nepřítel č. 1: Epilog (2008)

v tomto díle ,který na něm stál,byl Cassel asi na vrcholu .Nikdy potom jsem ho už neviděla tak spontánně hrát

Tajemství (2007)

příběh který vás dostane svou hloubkou.I tak jak v tomto filmu prožívaly životy stovky tisíc židovských rodin.Záběry z koncentračního tábora by měly být varováním .Ale od doby natočení filmu uběhlo 12 let a je očividné že lidstvo se nepoučilo

Den před krizí (2011)

další z výčtu filmů z finančního světa- jak odrbávat a být odrbán.Irons toho hajzla ztvárnil perfektně.Spacey byl tradičně vynikající.Obočí Quintovi namalovali sazemi????Škoda že víc prostoru nedostali Mooreová a Tucci

Zlo mezi námi (2003)

Famózně natočený film o tom jak krutí dokáží být mladí k sobě v zájmu ambicí...a "slepých" učitelů kteří chtějí mít klid a hlavně nedráždit sponzory.Výkon Andrease Wilsona byl obdivuhodný nedá se to upřít ani jeho filmovému příteli Pierrovi.Ve filmu zaznělo spousta moudra.Vynikající kamera,dobrý scénář a režie a kupodivu i dabing

Komando špionů (1970)

v roce 1970 se natáčelo s tím,na co se dalo sáhnout takže bez digitalizace a triků z toho vyšlo tohle lehce slabé dílko ale musí se vzít v potaz dobrá kamera i když v té době se kladl důraz na detail obličeje a tak herci museli zahrát emoce opravdu opravdově.

Ned Kelly (2003)

ničím nezaujme jedině tak spoustou rvaček a krve což upozadí jaký vůbec byl záměr natočit snímek

Krycí jméno: Vlk (2004)

i když po smrti diktátora nastoupil král Juan Carlos a režim se zklidnil je i po desetiletích Vlk i v době natočení filmu stále v hledáčku ETA

Nocturama (2016)

Tím "hemžením" na začátku mi připoměli film Podfukáři,prakticky si zde mohl najít každý co chtěl.svérázné záběry zastřelení starého muže a pohled na něj jak padá k zemi z úhlu těch kde zrovna kdo byl.vypadalo to jako by byl zastřelen několikrát...film vygradoval do nervydrásajícího konce a záběry na poházené mrtvé evokují myšlenku:měli to zapotřebí?Nic se nezměnilo