• Thriller

The Perfect Kiss (2018) odpad!

kdo to financoval? Ten by měl osazenstvo od scénáristy po režii nakopat

Svědectví vraždy: Na zdraví! (2007) (TV film)

Béčková třída :za čtyři.Díky fajnovému dabingu jsem byla spokojená.Dobrá kamera,skvělé interiéry a exteriéry a i herci se snažili.

Tady to musí být (2011)

Absolutně nechutný film kdyby se vystříhali tvůrci toho žlutého filtru nebyl by to takový humus -takhle to mělo punc něčeho vydáveného....některé situace byly odporné například blízký záběr nepříčetného Cheyenne, až tak blízký,že jsou mu vidět táhlé sliny v ústech.Takhle měl film dopadnout????Nevěřím!

Cirkus Columbia (2010)

epizoda ze země zničené válkou a aby to nestačilo tak se do sebe pustili i navzájem i když chudoba byla na obou stranách.Tvůrci se obešli bez nějakých srdceryvných scén i na humor zbylo.Určitě se podívám znova

Jmenuji se Sam (2001)

slabé dvě,role Pennovi podle mého vůbec nesedla

Láska a válka (2007) (TV film)

oddechovka s trochou dávky napětí

Krev mé krve (2015)

velice náročný film.Zvlášť když je otitulkovaný velmi skromně a jednotlivé pasáže ztrácejí kontext protože nevíte o čem je v italštině řeč.

...a jitra jsou zde tichá (1972)

k ohodnocení tohohle snímku mě vyprovokoval film stejného názvu ale naprosto úděsné kvality z roku 2015.Tenhle je naprostá špička ve svém žánru.

...a jitra jsou zde tichá (2015) odpad!

naprosto zbytečně natočené remake filmu z roku 1972.Ten nepřekoná propracováním detailů ,kamerou a už vůbec ne výkony herců.Spíš to má být asi parodie

Země zapomnění (2011)

naprosto zbytečný film,tendenční.Ani nešlo o Černobyl ale o vykreslení jakési špatné atmosféry ve které lidi tenkrát žili.A opravdu tak žili?Ukrajinci si to měli natočit sami.Takhle se mi zdálo že je divákovi něco násilně podsouváno.