• Thriller

Kuma (2012)

velice opatrně natočený příběh - myslím.že ve skutečnosti by Ajša už nežila

Zde Harold (2014)

mě se film líbil .Od scénáře,režie po výběr herců jejich výkony,kamera ,masky,prostředí vše perfektní! Norové mají zvláštní cit pro zasazení do pár vteřin záběru klíčový detail:asi jim to rychleji myslí :-) pohyb ruky,ramen,pohled.I to zakomponování westernové hudby do do záběru, jak z gangsterky ,přesně sedlo.pokud nebudete obtěžováni nějakými ruchy z okolí a soustředíte se na film tak se určitě zasmějete a ne jednou.Jenom je průšvih že třeba neumíte norsky a film je v původnímznění s tak chabým otitulkováním že to snad dabing ani nemohl myslet vážně.Třeba když syn Jan vypráví otci vtip o Obamovi a Cameronovi a v titulcích je snad přeložená jedna věta...

Boj sněžného pluhu s mafií (2014)

Skarsgard nezklamal celou dobu má zasmušilý výraz moc toho nenamluví vlastně nemá co ztratit a jede jak tank,pardon pluh..Dokonale natočená severská gangsterka.Nikdo jim do toho nekecal protože si k tomu do koprodukce nepozvali namachrovaný zbytek světa.Jenom srbské herce pro jejich specifickou tvář a temperament.Hagen byl skvělý protipol SkarsgardoviVšichni herci byli skvělí ale tihle dva nejlepší.A opět žádné velké nepřehledné exteriéry vše se spíš odehrává v interiérech a vše je na hercích,absence vedlejších ruchů ,takže se můžete soustředit na jejich práci,skvělá kamera - to vše vám dá mimořádný zážitek

120 BPM (2017)

snímek pro úzkou skupinu lidí.Viděla jsem po smrti Freda Mercury pořad z jeho života.Byly v něm záběry z jeho návštěvy nějakého gay klubu v Německu.Byla jsem zděšená znechucená a tvrdím že si velká většina takto zaměřených lidí může za své pozdější problémy sama.v tomto filmu je to obdobné a přepadávat školní třídy a rozdávat letáky a návody jak souložit náctiletým dětem...většinou je do toho marastu zatahují a přímo je vyhledávají ti starší ,zkušenější kteří by měli mít takzvaně rozuma ne je lákat na tenhle způsob sexu a ty letáky by měli mít nastudované.Na druhou stranu zde můžou potenciální zájemci v celé nahotě vidět jak ta lehkovážnost končí.Mnohdy.Ta imunita je oslabená a pak stačí obyčejná chřipka.

Táta na plný úvazek (2004)

Tvarohovatý unylý Ben Affleck,od té doby natočil pár dobrých ,ne skvělých filmů.buď má smůlu na scénáře nebo se sám celou hereckou kariéru hledá.Film ale naštěstí nijak neurazí.Buď ho dokoukáte anebo ne,máte volbu

Víla (2011)

já jsem navýsost spokojená - je 17 listopad negativní nálada ze všeho jen kape tak to prostě je a tenhle film jsem pustila jen jako kulisu ke křížovce...no páni následoval srandy kopec! Nenásilný,nenáročný,jednoduchý film kde jedou gagy jeden za druhým,musel být pro tvůrce náročný na natočení.pokud ho ale v prvních minutách zatratíte tak je potom amen..nejošklivější černoši nejošklivější aktéři,nejtupější poldové zvláštní osazenstvo psychiatrie.Tipovala bych to na novodobou grotesku.Myslím že to byl i prvotní záměr

Loft (2010)

hodnotím tak nízko proto,že tenhle film a ten z roku 2014 jsou okopírované a tudíž nikdo neměl práci s nápadem a zpracováním,to samé platí o hercích.Takže pokud někdo napsal že rok 2010 je kopií filmu z roku 2008.Takže ten je pro mě originál.Tečka.

Čtyři milenci (2010) odpad!

absolutně zbytečný příběh protože je bez fantazie a mele se to jen kolem toho kdo koho dřív osouloží a už jsem čekala kdy začnou vrhat vilné pohledy i ty děti

Péril blanc (2017) (TV film) odpad!

scénář dobrý ale zpracování mizerné takové jakoby přešlapování na místě čekání kdo první co udělá.Herci se taky moc neukázali

Místo činu: Berlín (2010) (seriál)

natočeno obyčejně reálně bez oblbování diváka, dobrá práce s kamerou