• Thriller

Semret (2022)

Co to bylo za čudo?Jakože Semret nepomohla kamarádovi, tak se jí to vrátilo??Herečka v roli Joe byla taky nějak divná.Měla jsem chvílemi obavy ,že jí vypadne pravé oko.Nelíbil se mi scénář.Jestli chtěli nastolit problematiku uprchlíků ,měli to nějak rozvinout.Jsem za, aby se lidem pomáhalo v jejich zemi.Těžko se potom divit ,že se střetnou odlišná nábožensví,kultury ,zvyky že  je zle.Kdo těm lidem dává jistoty ,že nám tady létají pečení holubi do huby?

Intraitable (2021) (TV film)

Co lze pochválit ,je to,že se scénář zdržel nějakých vedlejších vsuvek do děje scénami ,jakoby na okraj.Pesticidy jsou fakt svinstvo ale čím bojovat proti uměle naexpedovaným škůdcům na plodiny za účelem poškodit hospodářství a a potom ,pokud je něčeho nedostatek prodávat nešťastníkům vlastní komodity..(plné pesticidů) takové to záškodnictví....skvělý slovenský dabing.Výběr exteriérů a dobrá práce herců.Celkem kvalitní kamera na stativu.

Nedotknutí (2019)

první půlka dobrá ,ale tu druhou notně srazil pathos.

Tým zabijáků (2019)

Co je ve válce zločin??Samotná válka je zločin - takové a jiné situace jsou jen důsledek. A tenhle snímek má demonstrovat,že se takovéhle situace dají uhlídat?Viník je ten,kdo první rozdmýchal oheň.

Víc než kdy jindy (2022)

Nemohla bych napsat jinak, než to napsal Slizard  25.6.2023.Dorazil to český dabing, kdy herečka nadabovala Helene prachmizrně ,anebo je polohluchý zvukař.Fakt mě to šepotání vytočilo proto,že když jsem osolila zvuk na přijímači ,tak v jiných záběrech se to rozřvalo.V přepnutí na originál tak herečka Krieps neševelila.A i scénářem je tohle nejhorší film ,který jsem na tohle závažné téma viděla.A v reálu jsem opatrovala sousedku s touhle nemocí.....

Téměř dokonalá tajemství (2019)

Vzhledem k tomu,že jde o remake mnohem kvalitnějšího filmu Naprostí cizinci a protože mě to donutilo srovnávat, tak mě moc tady nenadchli.Možná ,že bych dala víc, kdyby to nebyl plagiát (teda remake) a byl to originál.A navíc se sympaťákem F.D.Fitzem ,který se mě získal v roli Vincenta ve filmu Vincent jede k moři.

Libertad (2021)

Podle mě všechno klíčové bylo v závěru.Kdy během oslavy odejde babička Nory a  Libertad se za ni jen dívá a nezastaví ji i když ví o její nemoci.Protože, když už babička Nory nežije ,matku Libertad už tam nic nedrží.Libertad to moc dobře ví.A tím pádem má jistotu, že s ní matka odejde do Kolumbie....hnusná povaha tak mladého člověka.....

Sníh a medvěd (2022)

Vadil mi až primitivní scénář.Ale to vidíme i v telenovelách.Možná to je prokletí tureckých filmařů.Tady mi přišlo, že se nevědělo co a jak se má točit.Jinak, vystudovaná zdravotní sestra dostane umístěnku a jde si odfárat školné.

Věčná dcera (2022)

Taktika byla v tom ,že postavy matky a dcery nechal scénář setkat se tv obraze tehdy, kdy matka umírá a vidíte jen, jak se v záběru spojují ruce stařeny a dcery.Swinton je úžasná herečka ,ale tady se mi moc nelíbila.Možná se svým uměním zůstala osamocená a ten kompars okolo ji moc nepomohl.

Nejslavnější evropská nádraží (2018) (seriál)

První a asi poslední epizoda.Fest se mi nelíbilo  zpracování ,kdy třetina natočeného byla rozostřená,v mlze.To je pro mě konečná.