Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Bezesporu lepší než Na konci světa, nicméně stejně si mě to nezískalo tolik jako první díl, ten je zkrátka nepřekonatelný. Narozdíl od předposledního se zde v podstatě ani chvilku nenudíte, bohužel ale, ani nejste do toho přílíš zažraní. Z vtipu sešlo, je tady jen pár komediálních momentů, jinak nic, a na tom Piráti z Karibiku vždycky stáli, je to omnoho "dospělejší" a akčnější. A to je pro mě, jakožto fanouška prvního dílu a jeho vtipu, docela zklamání. Hodnocení nechávám na nějakých 75%.

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Super obsazení (v čele s MACHREM #1 Willem Smithem, a MACHREM #2 Kevinem Jamesem), perfektní hudba, plno vtipu. A to je přesně to, co chci od komedie. A o se délky týče? Dvě hodiny je sice dost, ale tady to ubíhá neskutečně rychle, a člověk se nikdy nenudí! Bez dalšího vykecávání prostě musím bezkompromisně dát plný počet, protože tohle patří mezi špičku!

Kazatel (2011)

Rozporuplný film. Známí herci, kteří odvedli svou práci, perfektní hudba. Dojem ovšem kazí laciné efekty. Čas byl zvolen naprosto v hodně, je to sice celkem krátké, ale nadruhou stranu to ani chvílí nenudí, a ačkoliv se jedná spíše o film na jedno podívání, mé hodnocení odpovídá tomu, že si to nejspíš v budoucnu připomenu. 80%

Rychlí a zběsilí (2009)

Původní parta, nové nabouchané káry, a extrémní dávka adrenalinu. Tohle je můj dojem na FAST & FURIOUS. Nostalgii jako první či dva díly ve mě pochopitelně zanechat nemohl, ale já vím, že až si za deset let budu vzpomínát na filmy, řadici se do mých TOP, tenhle bude spolu s celou skvělou sérii RYCHLE A ZBĚSILE jisto na vrchu!

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Tento snímek u mne začínal na třech hvězdičkách s tím, že se to s prvním a čtvrtým dílem nemůže srovnávat. Postupem času jsem ale přidal na čtyři hvězdičky, protože když sem si to jednou za uherský rok pustil, líbilo se mi to. Momentálni situace je ale taková že zvyšuji na plný počet - tento film je opravdu skvělý, má své kouzlo, a ikdyž ho zatím nezařadím jako jeho bratry díly 1,2,4 do TOP, nechávám mu plný počet velice rád, a ačkoliv ve mě nenechala nostalgické kouzlo jako první či druhý díl, jedná se stále o perfektní film, na který si vždy rád zavzpomínám, a myslím, že časem se dostane i do TOP.

Rychle a zběsile 2 (2003)

Když se mne přátele zeptali v době kdy bylo pouze Fast and Furious 1 a 2 na to, který se mi zdá lepší, řekl jsem bez přemýšlení, že jednoznačně první. No, jak ubíhal čas, a tenhle film ve mne zbuzoval při reprojekci nostalgii, musím konstatovat, že teď bych to tak jednoznačně neřekl. Druhému dílu dávám plný počet, a stejně jako první díl zařazuji do TOP, a musím říct, že je to prostě pecka film. Ačkoliv se ubírá jiným směrem než první díl, má opravdu své kouzlo, a i když jej znám skoro na zpaměť, vždycky mě nechá nažhaveného, a nikdy se nenudím! Pro mě kultovka, která ve mě stejně jako první díl zanechala KUS nostalgie!

Rychle a zběsile (2001)

Perfektní rozjezd perfektní série. Na tomhle jsem vyrůstal, a pamatuji si, jak mi bylo zhruba 10 let, a TV Nova to pozdě večer vysílala. Naši byli na plese, a já spolu s kámošem na mobilu jsme si užívali tuhle pohodičku! Rychle a zběsile ve mě jisto jistě zanechalo nemalý kousek nostalgie, a nemám mu prakticky co vyknout. Je to prostě SPIČKA!

Jáma a kyvadlo (1961)

Sledováno pouze v rámci nutnosti ve škole, jinak mi takové filmy absolutně nic neříkají. Dvě hvězdy dávám za slušné herecké výkony.

Hlavně nezávazně (2011)

Pro mě zklamání. Těšil jsem se na lehkou romantickou komedii, kdy můžu úplně vypnout a bavit se. No, to sice můžu, ale bavit se u tohoto snímku stejně nebudu. Je to vlastně skoro dvě hodiny nudy, abych tak pravdu řekl. A ta trocha vtipu co tady je, to bohužel nezachrání.

Pravdivé lži (1994)

Před kamerou skvělý Arnie, super James Cameron za ní. Hromada vtipu, akce, a spousty dobrých herců, vč. záporáků. Film jak má být!