Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Na tuhle věc sem se těšil celej rok 2015 a další čtyři měsíce nově příchozího roku. Ovšem musim říct, že výsledek na mě žádnou výraznější stopu nezanechal. Tak nějak sem si celej film říkal, že tenhle děj už sem přece viděl. Akorát tam byli jiní herci. Ne vlastně tam ani nebyly jiní herci. Byli tam vlastně ti stejní herci, jen byli mladší a nehýřili tolika barvami. Musím ovšem smeknout před Disney, protože vysolit takový nekřesťanský love a pak udělat v podstatě to samé, co už tady bylo.... To chce opravdu koule a jen málokdo si to může dovolit.

RYTMUS sídliskový sen (2015) odpad!

Řekl bych, že jedinej důvod proč za návštěvu tohohle filmu někdo zaplatil je to, že se platí předem a ne až po filmu.

Tchyně (2015) (pořad) odpad!

umrtvení smyslů.......... na dlouho

Dexter (2006) (seriál)

Bohužel s každou další sérií to šlo hodně dolů. Ke konci jsem to sledoval už spíš ze zvyku.

Soudkyně Barbara (2015) (pořad) odpad!

Dle §47 odstavce 3 občanského zákoníku odsuzuji zde přítomný pořad Soudkyně Barbara, narozenou 2015, k trvalému zákazu vysílání. Proti tomuto rozhodnutí není možno se odvolat.

Bastardi (2010)

Občas se pousmějete nad stupiditou, vulgaritou, omezeností a groteskností našich přizpůsobivých občanů, ale to je tak všechno ...

Ninja 2: Pomsta (2013)

Celkově je to dost temnější než jednička, kde byl adkins sice bomber, ale přesto vždy galantní a úctivý i k protivníkům. Tady se konečně trochu urval ze řetězu. Co se týče příběhu, tak ani nevim, jestli se má u filmů tohoto druhu k němu nějakým způsobem přihlížet. Zápletka je tak stará a ohraná, že když sem viděl prvních 5 minut, byl sem schopen říct jak se to dějově vyvine. Ale kvůli příběhu se tohle určitě netočí. Točí se to proto, že oholenej Boyka furt umí nakopat pár japonsko-thajsko-barmskejch žlutejch zadků a to i zmučenej nebo zfetlej a ještě to má vždycky styl. Scott zkrátka umí, jen je škoda, že dostává prostor jen v takovýhto filmech.

Pena (2010)

dal sem 3* ale čím víc sem poslouchal toho typa na konci tím víc na mě působily ty ujebané uhlovodíky a když začal vysvětlovat dědičnost tak sem natách brka ... takže 4*

Kmeny - Rap (2015) (epizoda)

Pokud z dokumentu nebyly záměrně vynechaný jistý věci tak, v podstatě zjišťuju, že Papa žije jako úplně normální týpek. Čekal jsem toho víc vzhledem k tomu, že jeho zlatý hodinky jsou velký jako kolo od fabie. Čekal jsem toho víc od celýho dokumentu. Ne že se zaměří jenom na jednoho rapera a zlehka na pár lidí okolo něj. Na druhou stranu poznal sem zase něco jinýho a to se u dokumentů má stávat takže 2*. PS: nechápu komenty typu: hrajou si na negry! - takovej ten styl okolo rapu prostě je, stejně jako ty co dělaj pomalý love songy si nedaj do clipu gang motorkářů, ale zamilovanej couple

U Haliny v kuchyni (2014) (pořad) odpad!

Vítejte u Másliny v kuchyni. Banánová velrybička Halina neustále předvádí co možná největší výstřih, který má všem jejím divákům dát ten pravý konejšivý pocit babiččina teplého náručí. Halina a její stojan na kola nám vaření zpříjemňují pestrou paletou velice humorných a jistě i pravdivých historek ze všech zemí světa, jež Halininy ( . )( . ) navštívily. V každé této zemi se našel minimálně jeden režisér, který moc stál o to natočit Halinin film, ale nakonec z toho vždy nějakou nešťastnou náhodou sešlo (není divu). Když už nestačí historky a máselná kuchyně, tak se Halina snaží vyplnit zbylý čas naprosto náhodnými situacemi spojenými s jejím máselným uměním a také velkou spoustou hostů, kteří ovšem nikdy nedorazí, takže Halina musí své pseudoukrajinskomáselné pokrmy vždy sníst sama a podle toho i vypadá. Vše je korunováno ještě nezbytným množstvím reklamy na TESCO a jeho vždy perfektní regály překypujicí zdravými, čerstvými a voňavými potravinami. Nesmí chybět ani velmi vstřícná obsluha (ta je v TESCU naprostou samozřejmostí). A na závěr, dle Halinina vzoru, jedno přísloví: Stojí-li tvé jídlo za hovno a světlo showbusinessu ti již zhaslo, nevěš hlavu Halino a přidej tam máslo. Dobrou chuť.