Temný rytíř (2008)

Normálně bych dal čtyři hvězdy, ale za herecké výkony a hlavně za Jokera musím dát 5. Bohužel jsem očekával něco lepšího. :::::::: Po druhé projekci jsem si již jist plným hodnocením. Je to vskutku výtečný film.

Probuzení (2007)

Nevím, čím to je. Z tohoto námětu se dalo vytěžit více. Možná je to režisérem, kdo ví. Také konec se mohl trošku protáhnout. Nemám rád taková násilná a rychlá ukončení děje. 70 %

Absurdistán (2006)

Dobrá myšlenka, která ale nebyla vyčerpána ani z deseti procent. Námět je dobrý, ale ve spojení se špatnou režií, hroznými hereckými výkony, totálně nesympatickými herci, atd. je tento film prostě špatný.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Za to, že jsou to Simpsonovi, dávám 4*. Jinak by to byly jen tři.

Trosečník (2000)

One man show by Tom Hanks.

Cesta do zatracení (2002)

Hankse můžete dosadit do jakého filmu chcete. On ho vždycky zahraje tak, že vás štve jen to, že se s ním neznáte osobně. Také bych vyzdvihl herecký výkon Jude Lawa.

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

No konečně po dlouhé době film, jehož pokračování je lepší než první díl! Hellboy srší vtipem každých pět minut. Ze začátku jsem si myslel, že to bude spíše komedie než akční film. Kdo dal na ČSFD nálepku drama? Místo toho tam má být komedie. Sečteno, podtrženo, pokračování "Rudocha" je skvělá akční komedie se spoustou vtipu a akce. Mohu jen doporučit.

Crash (2004)

Film o hlubokých citech, které jsou jen těžko popsatelné, ale přitom tak nádherné. Něco mi tam ale scházelo. Herecké výkony skvělé, ale nezařadil bych tento film do nejlepší dvoustovky.