Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Fantasy
  • Horor

TY (2018) (TV seriál)

✧ 𝟏. 𝐬𝐞𝐫𝐢𝐞 - 𝟸𝟾.𝟷𝟸.𝟸𝟶𝟷𝟿 // 𝟐. 𝐬𝐞𝐫𝐢𝐞 - 𝟹𝟶.𝟷𝟸.𝟸𝟶𝟷𝟿 // 𝟑. 𝐬𝐞𝐫𝐢𝐞 - 𝟷𝟽.𝟷𝟶.𝟸𝟶𝟸𝟷 ✧ joe goldberg je seriovy vrah a stalker. ma tendenci chranit svoji vysnenou zenu, protoze jeho matka ho nikdy neochranila. posedlost prameni z jeho detstvi, kdy zastrelil pritele jeho matky a pote byl presunut do detskeho domova. odtud si ho prevzal kruty a prisny majitel knihkupectvi, ktery joea casto nechaval ve sklenenem boxu, kam nejdriv patrili jen vzacne knihy, nicmene joe ho pak zacal vyuzivat i pro jine ucely. jeho stalkovani mu usnadnuji socialni site. jevi se jako “dokonaly muz”, ale ve skutecnosti to je nemocny clovek, jenz nevi, ze to co dela, je vlastne spatne… — beck jsem nemela vubec rada; prvni serie se mi nezdala nudna, avsak vic jsem si oblibila serii druhou. love quinn ve treti serii prepla z airplane modu do psycho modu a oficialne se z ni stala seriova vrazedkyne (chudak henry :D)! rodinny zivot proste neni pro joea. a ani pro love. jsem hodne zvedava na ctvrtou serii. 🧢✨

plakát

TY - Co je to láska? (2021) (epizoda)

joe a love jsou pryc a ja se tesim na 4. serii! henryho osud mi pripomnel harrisona z dextera, ale aspon vyroste v milujici rodine ♥️

plakát

TY - Varovný signál (2021) (epizoda)

“I have some fucking weirdos in the basement.” … joe ma novou posedlost (jak necekane!) a love se snazi ochranit svoji rodinu. je to hodne napinavy, jen se trosku desim posledniho dilu..

plakát

TY - Swingování (2021) (epizoda)

“Our love language is violence.” … hodne zvrhlej dil 😩🙏🏻 manzele quinn-goldbergovi si chteli uzit swingers party, nicmene jim to moc nevyslo..

plakát

TY - Do lesa (2021) (epizoda)

ta love me pekne sere… a joe je zas ve svym zivlu :D

plakát

TY - A žili šťastně až do smrti (2021) (epizoda)

joe a love se nikdy nepouci… 🪓 prijemne me taky prekvapila hudba od blakea neelyho, ktery skladal i pro muj dalsi oblibeny serial (the mentalist, r. 2008).

plakát

Půlnoční mše (2021) (TV seriál)

meh, myslela jsem si, ze to bude neco jako dracula nebo supernatural, mozna 30 days of night, ale NE! byla to pomala nabozenska nuda. posledni dve epizody byly docela super, ale zas ten konec to posral.. upiry vazne miluju, nicmene tohle me HODNE zklamalo :(