Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
11 fanoušků
/ 6 bodů
drStanek
Jan Staněk
Svitavy, Pardubický kraj, Česko
"K zelí je nejlepší zelí."
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Animovaný
Sci-Fi
film
seriál
pořad
divadelní…
TV film
USA
Velká Británie
Česko
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Velká ryba
(2003)
Forrest Gump
(1994)
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
Faunův labyrint
(2006)
Adamova jablka
(2005)
Ohněm a mečem
(1999)
Svět podle Prota
(2001)
Amélie z Montmartru
(2001)
Bratříčku, kde jsi?
(2000)
Hoří, má panenko
(1967)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
6 bodů
Fanklub
(11)
SjamK
Kerbello
Premek311
Eviska91
Dott
bohacekH
Troškař
Mis.kin
kaprik101
kotic6
PoPT2T
Časové pásmo bylo změněno