Zeměpisec, který propil globus (2013)

Jak už název vypovídá film ze života učitele , kterej není ani vteřinu střízlivej pálí jednu za druhou a k tomu má na starost partu klacků , kterou zeměpis zajímá až na posledním místě. Představa trávit u tohoto snímku dvě hodiny může působit nesmyslně až nudně , ale je tomu naopak. S hlavním hrdinou se rychle sžijete + je s ním neuvěřitelná sranda. Mě se osobně líbilo nejvíc , jak řešil své problémy a vůbec krizové situace , kterých bylo požehnaně. Já se bavil a nenašel hluchého místa. Nic mi nebrání tomuto počinu udělit 100%.

Kouzelná školka (1999) (pořad)

Snažej se snažej , není to lehké s těmito pořady , ale na naše poměry je to ucházející.

Dobré ráno (1998) (pořad) odpad!

Je to hnůj , který je bez nápadu jako samotná ČT.

Kousek nebe (2015) (pořad)

Je hezké někomu splnit sen , ale točit o tom pořad je poněkud neštastné a mimo mísu.

Cesta (2009)

Tak přesně takto bych si představoval postapo film. Naprosto syrová , špinavá , nechutná , nevlídná , šedivá , smradlavá , depresivní podívaná , při které máte chut se zastřelit. Hrozná a přitom krásná podívaná. 80%.

Carlitova cesta (1993)

Naprostý diamant , který mě totálně citově odzbrojil a dojal. Jestli jsem měl někdy blízko k slzám tak tady a že takovejch filmů moc nebylo. 100%.

Král Šumavy (1959)

Legendární film , který celým srdcem zbožnuji. Ta atmosféra se snad ani slovy nedá popsat. Porevoluční filmy proti tomuto kolosu působí směšně. 100%.

Sama doma (1998) (pořad)

Pořad pro maminy na mateřské co na tom hodnotit jako chlap.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Film nabitej úžasnejma efektama a megelomanskou akcí , u kterého je příběh až na druhé né-li třetí koleji. Na konci se to snažilo o doják , který mi přišel spíš k smíchu. Lepší průměr 65%.