Smrt a život Charlieho St. Clouda (2010)

Nuda celejch 95 minut. Tohle klasické americké drama nad ztrátou bratříčka na mě nezapůsobilo. Měl jsem co dělat , abych se celej film dokázal koukat na sladkou tvářičku Zaca Efrona a vychutnal si jeho velice trpký osud až do konce.

Sousedi (2014)

Tak tohle byl docela trapas , dospělí co si hrajou na teenagery , chodí pařit na house párty a přitom se starají o miminko. Ujetej humor , kterej mě v tomhle podání nějak moc nebral. Všechno vypadá uměle jen hlavně , aby byla za každou cenu sranda. Celkově ten příběh šel kolem mě , bylo to naprosto nereálný a vynucený.

Knight Rider - Legenda se vrací (2008) (seriál)

Autíčko pěkné a umí toho snad víc než staré. Dějově nevýrazné , ale já měl sérii s Kittem rád takže 1 hvězdičku si s dovolením přidávám.

Krok za krokem (1991) (seriál)

Jeden z mejch oblíbenejch sitcomů s nějakým tím rodinným ponaučením a zábavou. Některé díly dost slabé až opakující se , na pět to nestačí.

Nitro Circus (2012)

Prominte mi za to slovo , ale doopravdy dementní zábava s občasným vtipem. 40%

300: Vzestup říše (2014)

Nikdy bych nečekal , že druhý díl překoná ten první a to víc v tomto případě , ale skutečně se tomu tak stalo. O mnoho lepší dějová stránka než u jedničky + tělíčko evičky mnam. Toto musí být prostě za 5 hvězd.

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Moc dobrá gangsterka z doby , kdy se zásobníky pro thompsony nešetřilo , kdy policie byla zkorumpovaná a ve městě měla hlavní moc mafie. Od pěti hvězd mě odradil hlavní záporák , kterému jsem prostě v průběhu děje nepřišel na chuť a nějajý vážnější zvrat v příběhu. Vše bylo moc předvídatelné. Film jsem si přesto užil a doporučuju všem co maj rádi filmy z této doby.

Pí a jeho život (2012)

Děsně dlouhý film , který někdy bohužel nudí. Na nějaká náboženská poselství moc nejsem takžte tento film byl pro mě spíš zklamání. 3 hvězdičky si film , ale přeci jen zaslouží , jak za efekty tak některé nečekané scény.

Střepiny (2002) (pořad)

Záleží na reportáži , ale ve vetšině případů jen sprostý bulvár , který odpovídá kvalitě Novy.

Gulliverovy cesty (2010)

Zcela nevyužitý potencionál. Čekal jsem větší zábavu i lepší zpracování , toto na mě zapůsobilo dost lacině a béčkově. Už si to rozhodně znovu nepustím. 25%