Šíleně smutná princezna (1968)

Krásné písničky, krásný humor, krásní herci!!! Nejoblíbenější pohádka mého šíleného srdce.

Maska Junior (2005) odpad!

Ležíte na gauči, s kocovinou neobvykle silnou a říkáte si, že už nikdy nebudete pít a že vás nic na světě nedostane z vašeho místečka na pohovce. V televizi začne film. Jen ať běží, říkáte si, stejně to nevnímáte. Ale na obrazovce se rozběhne neuvěřitelná řada naprostou nekoukatelných, nechutných, nevtipných skečů. Jejich trapnost vás ubíjí pomalu, žádná milosrdná rychlá smrt. Chcete se zvednout a vypnout tu ďáblovu krabičku, ale žaludek se vám pohupuje jako na vodě... Jenže co je to proti tomu, co by vás potkalo, kdyby jste náhodou tenhle film dodívali do konce?! Musíte, prostě musíte! se překonat, udržet se, nepozvracet všechno okolo a vypnout ten krám, jinak vás tahle pakárna zabije...

Fontána (2006)

Když jsem tenhle film viděla poprvé, vůbec jsem ho nepochopila a vůbec mě nezaujal. Jo, možná to bude tím, že jsem u něj tak třikrát usla (to víte, noční promítání...). Jsem jen ráda, že jsem ho mohla vidět podruhé, pak potřetí, počtvrtý... Pokaždý mi zapadne nějaký dílek skládačky, který mi předtím chyběl... Přenádherná vizuální podívaná, nádherně zamotané příběhy, krásné dojemné scény. V žádném případě přeslazené!

Láska nebeská (2003)

Dokud jsem neviděla tenhle film považovala jsem spojení "inteligentní a vtipná romantická komedie" za oxymoron. Byla jsem naštěstí vyvedena z omylu.

Bláznivá střela (1988)

Nezapomenutelný hlášky a scénky mi z paměti nevymaže ani stupidní novácký dabing. Ach jo, proč to ty lidi dělaj?!

Vrtěti psem (1997)

"On nemá zelenou kartu, nemá zelenou kartu!" Ale kdeže, tenhle film jí rozhodně má! Výborný scénář, výborně vybraní herci, výborné hlášky a výborné nápady! Prostě paráda.