Drogy a.s. (2010) (seriál)

Skvělé, nepojaté jen jednostranně, ale obsahujíc pohled ze všech článků řetězu-od pěstitelů, přes dealery, až po policisty.

Respire (2010)

Ze začátku originální, byl jsme plný očekávání, po té se z toho vyvinula špatně natočená kravina plná nelogičností a trapných scén.

F (2010)

Na počáteční scéně se dal vystavět určitě lepší thriller, než bylo tohle obyčejné vyvražďování.

V peřině (2011)

Ale no tak, lidi, vždyť to nebylo vůbec tak špatné, aby si to zasloužilo tolikrát Odpad. Podezírám zdejší hodnotitele z nevraživosti vůči českým filmům:) Ano písničky byly trapné, děj nelogický, ale je to pro děti! 2,5* za film, 4* za to že si to tolik odpadů nezaslouží.

Love (2011)

Mám rád české a slovenské filmy, obhajuji je a chválím, ale tady to nejde... nebýt nadávek a pár vtipných scén tak je ten film zralý na nevýznamnou epizodu nějakého trapného seriálu. Dobrá dobrá, pominu ty nelogičnosti, šílené náhody a voloviny a přidám procenta, za to, že je to "náš film" max 3*. ať nežeru

Šéfové na zabití (2011)

Po delší době dobrá ééémerická komedie. Poměrně málo fekálního humoru a dost vtipných situací přinesly 3,5*

Psych 9 (2010)

hodně zmatené, klišovité ( wow zneužívání, ztráta dítěte, jak orifinální), nudné, divně natočené a nekoukatelné.

Dějiny udatného českého národa (2010) (seriál)

Sice často hodně upravené, přetransformované na dnešní poměry, povrchní. ale zábavné a pro děti určitě přínosné. třeba si zapamatují alespoň něco málo

Nesvatbov (2010)

Abych to řekl hezky slovensko-polsko-rusko-klingonsko-maďarsky: šibnutý starosta pořádá jebnuté večírky a snaží sa- aby se potrtkali šecí svobodní a jemu nevymřela vesnice. Zoufalci,ale dokument zajímavý