F (2010)

Na počáteční scéně se dal vystavět určitě lepší thriller, než bylo tohle obyčejné vyvražďování.

Hezké vstávání (2010)

Takové obyčejné a tuctové, ale zábavné. Celý film čekáte co Harrison provede a jak se s tím Rachel McAdams popere. Krásné 3,5*

Hnízdo neřesti (2010)

Vypadalo to jako nenápadný snad i televizní klasický film, ale zajímavý námět, dobré herecké výkony a udržení pozornosti jej vyhouplo nad průměr. Slabší 4*

Insidious (2010)

Tak jo, už jsem chtěl dát jen 3*, ale za závěr šupnu 4.. Duchové mi přišli docela trapní, atmosféra jakštakš, ale pořád to nebylo to mrazení v zádech. Určitě je nadprůměrný duchařský horor.

Kde je Hitler? (2010) (TV film)

Lehce bulvární výčet známých dohadů a teorií, nic nového nebylo řečeno. Příliš prostoru dokumentu zabraly zbytečnosti typu Hitlerovi dvojníci hrající v poválečném filmu a podobně. Pěkně zpracované, ale pro ty, kteří se o 2. WW zajímají nudné.

Králičí nora (2010)

Ztráta dítěte, hádky, výčitky, vzpomínky, dialogy... to stejné po sté a zdá se i hůř. Z podobných filmů mi vlhnou oči, tady byla jen nuda. Lepší 2*

Kurýr expres (2010)

Né tak bláznivá francouzská akční komedie, opravdu dobré pokračování Taxi . Není trapná jek některé podobné komedie z Francie a nenudí ani chvíli. 3,5*

Let's Dance 3D (2010)

Můj předpoklad, že v postkocovinovém stavu, by byl tento film stravitelný, se nevyplnil. Nezvládl jsme víc než půlhodinu a posléze proklikání do konce...... sračka nad sračky a 1* je jen za to že asi fakt nedokáži ocenit pohybový talent :)

Letters to God (2010)

Přehnaně americká a náboženská citová vydíračka s s dětmi trpícími rakovinou, napravenými nezodpovědnými otci a do nekonečna omílanému psaní přání bohu, ale funguje to..ač ateista dávám 4* i když to s tím náboženstvím přeháněli.

Lůno (2010)

Originální se skvělou kamerou, ale na můj vkus přehnaně intelektuálně pojaté a nudné......