• Krátkometrážní

Dexter - Otcovy hříchy (2022) (epizoda)

!!! Obsahuje spoilery !!!  Je to tady... Konec jedné velké éry...  Pro mě, asi celkem hořké zklamaní, co se týče konce Dextra. Myslím si, že by si to zasloužilo ještě jednu sérii. Taky mě velice zklamalo, že se v této epizodě neobjevilo víc starších postav. (Například Quinn, Masuka nebo setkaní Batisty s Dexem ani Debra víc příležitostí nedostala ) Inu vem čert... Jelikož je to poslední díl, tak dávám 5 hvězdiček o dost lepší konec než v 8. sérii. Bude mi tento seriál moc chybět. !!! Dexter never die !!!

Robin Hood (1984) (seriál)

Robin Hood bude pro mě navždy seriálem dětství. Jenom mě mrzí, že jsem nezažil tu dobu, když to bylo tehdy dost populární. Ale nemění na tom nic to, že tenhle seriál je pro mě srdeční záležitost a hlavně nikdy neomrzí.

Dexter - Zůstane to v rodině (2022) (epizoda)

Strhující epizoda, která měla nádech toho starého Dextra, jinak nevím co víc říct, jelikož jsem plný dojmů.... Strašně moc se těším na poslední finálový díl....

Doktor Živago (2002) (TV film)

Vysoce kvalitně zpracovaný příběh, který byl dost silný. A taky musím hlavně vyzdvihnout ten skvělý soundtrack.

Dexter - Studený start (2021) (epizoda)

A je to tady ! Po osmi letech jsem se konečně dočkali. Trošku jsem se ze začátku hledal. Pořád jsem nemohl najít tu starou atmosféru, kterou jsem u Dextra byl zvyklý vídat. Možná to bylo soundtrackem možná jiným prostředím, ale nakonec se všechno změnilo, až na samotném závěru. Podle mě dalším dílem se to naplno rozjede a taky jsem zvědavý, jak se to celé dovrší.

Les (2021)

Skvělý dokument s fantastickou atmosférou, až mi běhá mráz po zádech.

13 minut (2021) (TV film)

Je to síla, co se může stát za pouhé 4 vteřiny. Jak se najednou může, změnit celý život obyčejného člověka. Víc takovýchto dokumentů...

Živí mrtví - Najdi mě (2021) (epizoda)

Každý si řekne nudná epizoda. Já si říkám pravý opak. Hlavně tady se ukázaly herecké výkony Normana (Daryla). Za mě taková psychologická epizoda, která mě dost bavila.

Živí mrtví - Všude dobře, doma nejlíp (2021) (epizoda)

Skvělá epizoda, která rozhodně nenudila, taky nám ukázala možná, co nás bude v 11. sérii čekat. Návrat Maggie do seriálu byl velmi dobrý tah a tato epizoda je tím důkazem.