Ghost Stories (2017)

Mně se to líbilo a dokonce jsem se i přistihl, že se bojím a to se mně v poslední době u hororů nestává.. je to holt lepší horor roku 2017

Wind River (2017)

Tyhle mrazivé thrillery na mě vždy zabírali a vtáhli mě ihned do děje a tak tomu bylo i u tohohle díla. Jinak k tomu nemám nic víc co napsat.

Máš ji! (2018)

Povedená komedie na téma honička z dětství, kdy jsme každý asi zažili ten pocit, kdy jsme se s druhým kamarádem stále střídali v předávání si baby až do té doby, dokud to toho druhého nepřestalo a bavit a nedal nám dělo. V nejlepším případě piky piky na babu já na babu nehraju, kdo mně babu dá, ten ji stále má . K filmové versi o téhle hře stačí dodat pár starých páprdů co si na babu hrají celý svůj život + trocha akce , legrace a je z toho celkem zábavná komedie .

7 životů (2017)

Pro mě nejlepší sci fi , které jsem za rok 2018 shlédl .-) Nápad naprosto skvělý , který mě do děje hned pohltil. Wirkola je pro mě jeden z nejšílenějších režisérů dnešní doby a společně Noomi vytvořili pro mě dokonalé filmové dílo.

Atomic Blonde: Bez lítosti (2017)

Krásná akční jízda s Charlize Theron a Jamesem MCavoyem , nevím, zda se mně to líbilo díky těm erotickým lesbickým scénám, či snad díky té době ze sklonku komunismu, kdy všude všechny ulice křižovali auta tipu žigulik , žigulik, řekni more za kolik , či snad ta červená retro škoda 100, nebo ulice plné neonů a hity let 80tých :D No nemohl jsem si vynachválit , každou vteřinu filmu.. Topka poslední doby a nemůžu vynechat ani chvilku, kdy tam brutálně zbil toho výchoďářskýho skejtboye, že asi natáhl bačkory..

Život je krásný (1997)

Právě nyní jsem si na tento film vzpomněl, že jsem ho před pár lety viděl, ale nemohl jsem si vzpomenout na název.Nyní se mně ho podařilo dohledat a program na dnešní večer je jasný, dáme si drámo z doby , kdy lidský život znamenal méně než rozkaz

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Tak tohle byla velmi zábavná audiovizualní psychedelická jízda na těch malých potvůrkách, které tady u nás v Kerkonošských Sudetech najdeme po kopcích, loukách a lesích. Pěkně do čaje 15 -30 klobouků a tehle film nabídne mnohem více , než se z počátku zdálo, dokonce i zamyšlení nad naší budoucností. Hlavní herec sice působí vzhledem a dojmem jako ťulpas, kterého někde na školních záchodcích znásilňovala banda xenofobních úchylných spolužáků , ale i tak se na tu roli nakonec hodila užil si ji. Nejsem ujetý na ty šílený nesmyslný marvelovky, ale tohle na mě zapůsobili uvěřitelným dojmem, kor když dnes každý druhý sedí kdekoliv ve společnosti a jediný co ho zajímá je modra ikona s písmenkem F . Úchylným pozorováním zdi svých přátel zavrhne klasický osobní kontakt a interakci a honíc si přirození u fotek svých spolužaček a někdy určitě i spolužáků zapomene na realný svět kolem. No a nakonec to dopadne, že si nasadímě brýle nahoníme si macky a holky si tím svým jemným způsobem promastí kačky a budeme se bavit tak, jak nám to předvedl Stýv .No já dám raději přednost starému dobrému kontaktu

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

Tak tohle se povedlo na jedničku podtrženou s hvězdičkou hnedle za ní. Špičkové tempo a herecké výkony, které od první chvíle rozhodně ani trochu nenudí. Pro mě takové osobní serialové porno tohoto roku a asi to už nic nepřekoná. Hlavní hrdinka Tokyo vypadá jako sexy nugátová poleva na totálně ujetém koblížku. Trochu jsem měl strach z té jejich milenecké eskapády, ale i ten její slaďoušek z cukříku hraje velmi přesvědčivě . Berlín , Moskva , Denver atd. atd se pomalu všichni vyvýjejí po své vlastní dráze a po půlce 1. série se těším na další chvilky ztrávené v mém milovaném ďolíčku na gaučí před mou oblíbenou telkou u tohoto španělského seroše. Tehle serial mně prostě sednul, jako prdel na ksicht.

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Na můj vkus zbytečně zdlouhavé a nudné, ale snahu nelze upřít . A Emily už asi není tak roztomilá jako bývala kdysi, takže bohužel to je jen na tři ***

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Jo tak tohle je postapo. porno :-) Naprosto šílená podíváná nekonečně mnoho zábavy a nekonvenční srandy v maskách a ujetých modelech aut.