Záhada Hory mrtvých (2013)

Bože , to byla nuda a v jediné co jsem doufal, že nakonec ojedou tu vnadnou hlavní představitelku, ale bohužel zmutovala a stala se z ní máma Normana Batese

Cobra Kai - Série 3 (2021) (série)

Pro mě je to nostalgické klišé karate filmů na VHS , takže nemohu jinak než všem seriím dát 5

Godless (2017) (seriál)

Opravdu jsme čekal hodně, ale tolik opravdu né. Velmi zábavné , akční, vtipné a dějově velmi napínavé.

Orel Eddie (2016)

No dávám plnou polní. Strašně jsem se bavil a spotřeboval asi polovinu zásoby všech kapesníčků v bytě ... Pro mě je to špičková ubulená limonáda

Teror (2018) (seriál)

Bavilo mě to, ale nic převratného to není .

Hra o trůny (2011) (seriál)

Je to super a aj pták se u toho dá vyvískat

Národ Z (2014) (seriál)

Kam se na tohle hrabe nudné a zdlouhávé Survival Walking dead :D Zajímalo by mě co se stalo s nebezpečným průmyslem v serialu WD a jak na tom jsou jaderné elektrárny v okolí natáčení. Tady Dokonce už létaly atomovky a rostla zombie weed a zatímco ve Walking dead začíná šukat kdekdo s kýmkoliv, tak tady zatím šukal jen modrásek a černofuhrerin.Modrásek se mění pomalu v něco co připomíná Zombíka a pražskýho Pepika na sjezdovkách v Krkonoších. Drsňák co má plnou hubu keců, dokud na něj černoška nedošlápne. Herecké výkony jsou spíš vtipné a hvězda první serie Macek je death, tak jsem si myslel, že to ztratí na ourovni, ale né oni vytahují další absurdní sračky ze světa zombie, které mě drží u sledování dalších absurdních dílů... Jen tak dál , my se doma bavíme a nenudíme jako například u WD , které je nudné a zdlouhavé a nějaká ALfafuhrerin s kretenským výrazem a dementní maskou ho už nezachrání od propadáku.