Fallout - Konec (2024) (epizoda)

Já miluji všechny díly hry kromě 76ky, to je jak když by ti někdo narval do řitě Kuběnku a vystřelil tě na pořádně teplou planetu. První díl serialu je jako, když ti někdo líže jazykem zadeček a ty zjistíš, že je to tvůj G bod

Fallout (2024) (seriál)

Kdo nemiluje hru Fallout , nemiluje serial. Kdo miluje hru Fallout , miluje serial. Za mě super, jen bych zachoval takové to více černé, rasistické a xenofobní, co ze světa Falloutu dělá Fallout. Ale chápu, dneska se vaří v kotli buzerantské teploty a tak se to promítá i do serialu, kde jste v podstatě buzeranty nepotkal a poklud byste potkal, hned byste je odpráskl  nebo seřezal pendrekem či boxerem s ostny :D

Čmuchalové (2023) (seriál)

Tak tohle žeru, kam se na tohle hrabe Agáta s Dopitou

Eliška a Damián - Epizoda 5 (2023) (epizoda) odpad!

Neviděl sjem ani ejden díl a tak dám z principu a z úcty k této sebestředné šlapce z DVTV odpad

Cool Girl! (2023)

Není nad starou dobrou písničku o lásce

Dobré ráno, Brno! (2023) (seriál)

Konečně vím, jak to funguje v  Brně. Nikde žádní buzeranti a sem tam lopata , která se přijde do televize ožrat, posrat nebo zkoksovat jak sodoma gomora. Je to vtipné, ulítlé a bez zbytečných černobijců alá redžimé koranté a taky vím, co je to hermeroid , takže za 5

Alice in Borderland (2020) (seriál)

Není nad to vidět brutálně chcípat mladé rákosníky a rákosnice...

Mare z Easttownu (2021) (seriál)

Co víc dodat. Sexy kost , která to vše vyřeší a je radost na ní koukat..