Kráska v nesnázích (2006)

Hm mna to velmi nezaujalo, ked to porovnam s Romanom pre zeny, tak vyhrava ten druhy film

Výlet (2002)

Prilis mnoho problemov na tolko minut

Román pro ženy (2004)

hohoho to bola blbost :). Nic v zlom ale ked ja vacsina zien takto hlupych tak dakujem pekne. Jedine co tam za nieco stalo, bolo telo Kanoczovej ;). 40%

Účastníci zájezdu (2006)

Dobre ze som nedal na hodnotenie CSFD. velmi prijemne prekvapenie a naozaj som sa dobre pobavil. takych peknych 75%

Horem pádem (2004)

povodne som chcel dat tri hviezdicky ale kvoli tomu zenskemu komentovaniu pocas celeho filmu musim dat dve.

Volání o pomoc (2007)

Nieco tomu chybalo a netusim co :(. Inak pekny film, Sandler vo velmi zaujimavej ulohe, ktoru zvladol celkom dobre. Skoda ze emocie nefungovali tam kde sa ocakavalo a naopak prekvapili tam kde asi nemali. 80%

Samotáři (2000)

Krasne, naozaj krasne. Nezabudnutelne hlasky, zaujimavy pribeh plny emocii. Kopec srandy a hlavne ziadna nuda. Pre mna osobne najlepsi cesky film.

Horizont události (1997)

Az sa mi nechcelo verit ked som si cital komentare. Ale bohuzial to co uvidime v poslednych 15minutach sa hodi skor na filmy ktore zvyknu mat hodnotenie pod 30%. Ale prva hodina aj nieco je uzasna. Strasidelna napinava.. skoda ze to nevydrzalo.. 65%.

Simpsonovi ve filmu (2007)

U mna skor sklamanie.. parkrat som sa zasmial a dost :(. Skoda trailer vyzeral uzasne.. A skoda ze SpiderVepr nas opustil tak rychlo mohla byt sranda :)(