Xena (1995) (seriál)

SKWELA Lucy Lawless...DIKY NI JSEM SLEDOVAL V ZACATKU ME PUBERTY SKORO KAZDY DIL :)..ted ,kdyz puberta odezniva, bych to asi uz nesledoval...ale krasna lusy a jeji pomocnice...jo a taky ze zacatku zajimave dily si zaslouzi 3*

Sue Thomas: Agentka FBI (2002) (seriál)

dalsi poobedova oddechovka ...od tohoto serialu(jako od vetsiny....spis vsech... bezicich odpoledne na nowe) se neda nic velkeho ocekavat, takze vas nema cim zklamat

Brak (2002)

neni to vylozene shit...jen si musi dat clovek pred sledovanim speka...pak to prokouma a oceni!!

My děti ze stanice Zoo (1981)

I dont like the drogs but the drogs like me!! Ale teď vážně.Hodnocení zde je naprosto přemrštěné...Nejsem zastáncem knih,ale tuto jsem náhodou četl a čekal jsem,že uvidím na plátně(monitoru:-) ) zfilmovaný průběh knihy a aspon trochu mých představ... Film se naprosto nedrží knižní podoby a nebýt názvu,který se shoduje se slavnou knihou ,hodnocení zde by bylo takové jaké si film zaslouží...a že je to jeden z nej filmů o drogách???L.O.L..

Prachy, zbraně, jedno porno (1999)

spis 3 a 1/2..byla to fakt misty prca...hlavne kdyz mu stara poslala do basy pecko kde ho podvadi :)

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

slabsi odvar kriminalky las vegas...pripadami,ze uz tady nejsou tak vyrazni herci

Pach krve (2003)

Ackoliv je tento film podle ,,moderni"hororove sablony jak vyšitý-parta mladych lidi(samozreme hezkych holek a cool borcu)je na vylete a nekdo je tam vrazdi!!Tak se mi tento film libil!!Nenudil jsem se hlavně diky mutantske rodince a povedene scene kdy se hrdinove ukryly na strome... samozrejme to nejsou ciste 4*-spis 3 1/2

Stroj času (2002)

Hezke vizualni efekty pri cestovani.Bohuzel pribeh nejak vázne a je místy kapanek nudný.Nicmene film to neni uplne k zahozeni.Clovek se pri sledovani pobavi...

Charlieho andílci (2000)

Neni to zadny extra film,ale misty se clovek pobavi.Muzskeho divaka drzi u bedny(teda v mem pripade) urcite hvezdne sexy trio v hlavni roli!Takze jak uz jsem psal u druheho dilu...NADELUJI KAZDE KOCICCE PO HVEZDICCE!! :)

Charlieho andílci: Na plný pecky (2003)

film sam o sobe nenabizi nic extra zajimaveho!!Filmy o nejakych americkych super agentech(tkách) sem nemel nikdy v lasce...Ale tri krasky v hlavni roli nafasovaly KAZDA PO HVEZDICCE!!