Hra na oliheň - Peklo (2021) (epizoda)

Kvituju, ze se druha epizoda vydava trosku necekanym smerem. Kvituju, ze doslo na nejaky charakter development pro par postav. Myslim, ze mi na nich bude konecne trosku zalezet, ne jak v prvnim dile.

Expanze - Kongregace (2018) (epizoda)

Libi se mi, ze se vsechny postavy a oddelene frakce sesly na jedne lodi. Hodne se mluvi, dojde na dlouho odkladanou expozici a ja se moc tesim na finalni epizodu.

Expanze - Padlý svět (2018) (epizoda)

Pomalejsi episoda, ktera nam snad jen dava vydechnout pred epickem finale?

Švindlíř (2021)

Bozi Isaac v silne atmosferickem dramu spojujicim dve celkem odlisna temata. Na prvni pohled to tak nevypada, ale jako celek to funguje skvele.

Hra na oliheň - Červená, zelená (2021) (epizoda)

Zdlouhave. Vysvetlit nam, ze hlavni postava je looser s dluhama, co miluje svou dceru, slo udelat mnohem rycheji. Nez zacne prnvi hra, tak jsem temer dospel a z faktu, ze vetsina soutezicich pomre, si nebudu ucvrnkavat. Doufam, ze se to vic rozjede v dalsim dile.

Nadace - Po probuzení (2021) (epizoda)

Dostali jsme zbytecny flashback, o ktery nikdo nestal, ceckovou a neprehlednou akci a radoby tajemne bloudeni po setmele lodi... Tento zpusob Nadace zda se mi ponekud nestastny.

Dave Chappelle: Konečná (2021) (pořad)

Slo by to strasne jednoduse sestrelit tim, ze Dave rezignuje temer uplne na humor na prvni dobrou, ale to bysme mu krivdili. Jeho monolog ale s sebou nese, troufam si rict, celkem dulezita sdeleni, ktera neutoci na prvni signalni. Sdeleni podana s jeho povestnou obhroublosti a lehkosti.

Expanze - Neústupnost (2018) (epizoda)

Trosku zdlouhavejsi rozehravani potenciale epickeho finale? Kdyz tu je Amos v beast modu, tak mi to bohate staci.