• Krátkometrážní

Než jsem tě poznala (2016)

Bezprostředně po shlédnutí filmu musím říct, "hustý". Takhle emociálně velký film jsem určitě dlouho neviděl, herecké výkony skvělé a prostě atmosféra celého filmu je úžasná. Bomba.

Lída Baarová (2016)

Za mne tedy strašně emocionální film vyprávějící pohnutý osud jedné z našich nejlepších předválečných hereček. Jen Pavel Kříž mě v té roli Hitlera vůbec neseděl.

Želary (2003)

Velice silný film, kdy jsem se vcítil, jak nelehká to byla doba a jaká zvěrstva se děla.

Zamilovaný Shakespeare (1998)

Výborná romantická komedie se skvělými hereckými výkony a úžasnou dobovou atmosférou.

Minority Report (2002)

Inteligentní sci-fi s propracovaným dějem a výbornými hereckými výkony v čele s Tomem Cruisem a Colinem Farrellem. Ač jsem tento film vyděl snad 30x, vždy se na něj podívám rád znovu. Za mne naprostá bomba.

Depeche Mode live in Berlin (2014) (koncert)

Ač jsem DM nikdy moc neposlouchal, některé písničky se mě vždy líbily. Moje manželka ale DM miluje, tak jsem navrhl tuto projekci. A musím říct, bomba..... Skvěle natočený, úžasná atmosféra a nasazení celé kapely ( hlavně Davida ) nevídané.

Rozbřesk 6. června 1944 (2014) (TV film)

Výborně natočený dokument s použitím autentických kamerových záběrů ukazující krutost války a utrpení vojáků jak na spojenecké straně, tak i na německé v asi nejkrvavější části války.

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Bravo, bravo, bravo. Film mě velice překvapil a musím se přiznat, že jsem se u něho vlastně bavil od začátku do konce. Skvělé efekty ( umocněné v kině 4DX ), skvělé herecké výkony, výborná hudba a hlavně vyvážený nevtíravý inteligentní humor po celý film. Dlouho jsem se takto nebavil, díky. A pro všechny budoucí diváky - vydržte až do absolutního konce na několik ( opravdu několik !!! ) po-titulkových scén.

Život (2017)

V mém hodnocení úplně pomíjím dějovou podobnost s Vetřelcem 1 ( což se na dobu, kdy byl Vetřelec natočen ani nedá - to je prostě klasika a král sci-fi ) . Podle mého se mu ale i "skoro" vyrovná, atmosféra temná, úžasná po celý film, vizuál je také super. Když k tomu přidám skvělé herecké výkony, úžasnou hudbu a nečekaný závěr, dávám horších 5*.

Elysium (2013)

Výborná myšlenka, skvělé vizuální provedení a super akční scény. Matt Damon jako vždy úžasný, skvěle zahraná role agenta Krugera Sharlto Copleyem a pro mne velmi milé překvapení u Jodie Foster. Super film.