• Krátkometrážní

Hrátky s čertem (1956)

Suprová a na tu dobu nadčasová pohádka na kterou se vždy rád podívám. A krásné kreslené kostýmy a kulisy.

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Taková klasická průměrná Marvelovka s pěknými efekty a akčními scénami.

Zmizelá (2014)

Výborný film s úžasnou atmosférou kterou u mne sráží podle mne nedodělaný konec. Čekal jsem co z toho bude a najednou titulky. Dávám 4, ale spíš je to díky tomu konci mezi 3 a 4. Škoda, film potenciál měl. Skoro bych řekl, že mu i uškodilo to odhalení v půlce filmu.

Památkáři (2014)

Mě osobně se teda tento film moc líbil. Jasně že je to i tím, že mám obecně rád válečné filmy, ale určitě i tím, že když člověk zná historická fakta této události, vše je pak autentičtější a i zajímavější. I herecké výkony moc pěkné. Když jsem před shlédnutím filmu četl komentáře, byl jsem k filmu skeptický, ale nakonec naopak velmi příjemně překvapený. Dík Georgy.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Ač Marvelácké filmy až tak moc nemusím ( např. Thor ), tento se mně líbil. Samozřejmě člověk většinu nereálných scén musí brát s nadhledem a pak z toho vykoukne docela povedené dílo se spoustou akčních scén, pěkných triků a super hereckých výkonů.

Velký Gatsby (2013)

Tak já nevím, jak film vlastně hodnotit. První půlka filmu slušné napětí, netrpělivě jsem čekal jak se to celé rozvine, ale druhá půlka a závěr filmu mě tak nějak zklamal. Čekal jsem prostě nějaký nečekaný rozuzlení. Dávám tedy tak 3,5.

Godzilla (2014)

Slušně natočený remake, který jako již mnozí přede mnou musím trochu srovnávat s Pacific Rimem. Ke konci filmu jsem i jako určitě jiní začal fandit Godzille, takže závěr mě potěšil. Efekty ve filmu skvělé, atmosféra celý film napjatá, hudba slušná a herecké výkony mě velmi potěšili. Celkem velmi slušných 4.5.

Diktátor (2012)

Pěkná odpočinková komedie se skvělým Cohenem.

Na hraně zítřka (2014)

Pro.mne rozporuplnej film. Efekty skvělé, herecké výkony také. Ale děj s vracením času mě prostě nějak nedostal. Ke konci filmu jsem se rozhodoval mezi 3 a 4, ale tak divnej konec nakonec rozhodl.