• Krátkometrážní

Croodsovi (2013)

Moc pěkný animák se spoustou vtipů. Smáli jsme se celý film a o to u těchto filmů přeci jde. Po dlouhé době dávám animovanému filmu bez váhání 5*

Senna (2010)

Bomba, bomba, bomba. Neznám lepší sportovní dokument, který by mě tak vtáhl a hlavně vyvolal takové emoce, jako tento.

Nespoutaný Django (2012)

Ve filmu je vidět spoustu Tarantinovského rukopisu - od scén ukazující děj v minulosti ( připomínalo mě to Kill Bill ), přes přehršel krve a brutálních scén, tak i super hudbu. I děj se mě líbil, herecké výkony skvělé. Trošku mě mrzí nedotažený konec, ale i tak horších 5*.

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Podle mne absolutní česká nej komedie, při které se vždy od začátku až do konce smějeme hláškám, které jsou dnes již legendární a člověk je dnes slyší i kolem sebe. Bolek je tady prostě svůj a člověk mu vše věří. Geniální film.

8 MM (1999)

Působivé, děsivé, hrozné, že se to prostě děje i v reálu. super.

Slzy slunce (2003)

Za mne naprosto výjimečný film, který má úžasnou atmosféru od začátku do konce. A při akci ve vesnici, kde probíhá čistka mě vždy běhá mráz po zádech a mám slzy v očích, vše je tak reálné, že se v tom všem člověk úplně vidí, jako v reálu.

Skála (1996)

Skvěle natočený akční film se skvělými herci, kde člověk vlastně skoro fandí i záporákovi. Atmosféra výborná, technické zpracování také, suprová hudba. Za mne jeden z nejlepších akčňáků.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Po cestě z kina jsem přemýšlel, jak film vlastně hodnotit. Přeci od takovéhoto filmu nemůžu čekat nějaký příběh? Proto hodnotím čistě efekty, akci a herecké výkony. A to vše je naprosto úžasné. Vizuální efekty skvělé, zvukové také, herecké výkony výborné, těhulky krásné. V celém filmu snad není ani tichá pasáž bez akce a efektů, až tedy na jednu - asi minuta naprostého ticha po písečné bouři. A zrovna v tomto úseku, kdy po vřavě nastalo úplné ticho, všichni najednou museli začít šustit a romajz15 otevírat plechovku - to bylo velice vtipné :-) . Ale když přejdu znovu k filmu - je to strašná bláznovina, ale opravdu dobře zvládnutá, klobouk dolů před tvůrci všech těch efektů a modelů vozítek. Za mne horších 5*.

Z pekla (2001)

Bomba. Ta ponurá atmosféra a Johny Depp v roli inspektora ..... Tento film mám moc rád.