Zátah 2 (2014)

!!!SPOLER!!! Urcite najlepsie akcne sceny poslednych rokov...ale co fungovalo v jednotke tak to iste podraza nohy dvojke. Nedokazem prekusnut to ze mafiani si vybavuju ucty poslanim tlupy 20tych ludi s palicami a sialenymi pokrikmi.V jednotke boli boje na peste s tlupou stroskotancou uveritelne kedze najednu stranu policajtom dochadzala municia a na druhej sockary zbrani moc nemali a tak sa snazili ziskat odmenu s tym co mali po ruke. Ale naspat k dvojke...pribeh nie moc prevratny ale zato neurazil..bojove sceny paradne...zaporai tiez v pohode.Nudit sa pri tom filme nebudete mat cas a to je tiez dolezite...ak to niekedy budem pozerat znova tak asi iba tie bojove sekvencie:)

Piraňi II: Létající zabijáci (1982)

Moj 2400 film ohodnoteny na csfd pripadol na Pirana 2. Dopozerane na 3 krat ale bez spanku:).Nic som od toho necakal a ani som nic zavratne nedostal. Chudak Cameron nemoze robit zazraky s scenarom na film kde maju piranhe lietat.Tato vec u mna film zraza dole...ked boli piranhe vo vode bolo secko v pohode.

Lampa (1987)

Nostalgicke 3 hviezdicky. Pametal som si asi 2 smrte este z VTVcky kde to davali kazdy mesiac. Co som si nepametal bolo vsetko okolo toho..od deja..az po to aok vyzeral Djin...nanestastie vyzeral fakt hrozne:) Takze po opraseni spomienok dej nebol zly...sice nic neocakavane sa tam neudeje ale to ziadne dejove zvraty sa od takychto snimkov neocakavaju.Niektore smrte boli fajnove...jedna co som si pometal este zo starych cias je pre mna legendarna:) Pre fanusikov vrazdiacich djinov odporucam mseriu Wishmaster.

Amazing Spider-Man (2012)

Pozeral som to popri robote na Home office a viac som sa venoval praci ako spidermanovi.Myslim ze to vravi za vsetko ako ma tento film bavil. Zbytocny a neskutocne nudny restart..ale pokial budu ludia chodit do kina na minimalne 4roch superhrdinov za rok tak to budu tocit a restartovat.DUfam ze sa ludom tieto superhrdinske filmy na jedno kopyto coskoro zunuju lebo to uz nema uroven ani kulturu:)

Hostitel (2013)

Pozrel som si toto veldielo s kamaratkou ako protisluzbu ze bola somnou na predpremiere noveho Evil dead a teda necakal som ze to bude az take zle.Cely film sa vlastne nic nedialo a len sa to vlieklo tie 2 hodiny do "velkolepeho" finale.Po hodine som si musel ist zapalit pretoze namna dolahli brutalne driemoty.Vsetky postavi mi boli totalne lahostajne a bolo mi uplne jedno ci zomru alebo nie.No nic stratil som sice 2 hodiny svojho zivota a trochu som osprostel...ale sak som este dost mlady a mudry:)

Mrtví neumírají (1990)

Netvrdim ze nebolo par scen na ktorych som sa par krat pousmial ale celkovo je to teda riadna debilita..Zal nieje to jeden z tych filmov ktore su debilne az su vlastne zabavne.Najlespia postavicka bola asi proaktivny detektiv ktory zvolaval posily, obhlaidacov a neviem co este dalej.

Maniac Cop III - Odznak mlčení (1992)

Zail Maniac cop 3 by mohol mat podtitul "Zlatanina". mam pocit ako keby tvorcovia olutovali ze Matta Cordella v 2ke pochovali a ked ho potrebovali dostat naspat do 3 tieho dielu vymysleli totalnu voodoo blbost...co vobec nezapada do "universa" prvych dvoch dielov.Ale aby som len nekrivdil..najdu s aj pozitiva...perfektny skreklavi hlas tipka s brokovnicou v lekarni a stale coolovy Robert Davi z dvojky. Posledna nahanacka bola tiez dost dobre zmaknuta ale ako aj pri votrelcoch 3 ka nieje to co boli 1tka 2 ka.

Požírač mozků (1995)

Film som sledoval jednym okom ako podmaz pri praci...a musel som sa uskrnat nad vecami co sa tam diali:) Pre nnormalne plnohodnotne sledovanie urcite neodporucam ale ako podmaz pri homeoffice je to stravitelne. Davam slabe 2 hvezdy

Lesní duch (2013)

Videne na Bratislavskej predpremiere(Skoda ze sajfa neponukol do sutaze aj tu motorovu pilu...to by som sa zapojil aj ja).Ale teraz k filmu. Dostal som presne to co som od toho cakal a som nadmieru spokojny.Bolo to ultra drsne, krvave az miestami nechutne ale o nejakom velkom strachu sa z mojho pohladu hovorit neda.Po cely cas fiilmu som ale nemal nutkanie pozerat na hodinku a len som si uzival pekelne tempo.Da sa povedat ze ma film vtiahol do deja:)Bavilo ma sledovat aj ako si kamaratka zakryva miestami oci.Doteraz nerada pocuje ked odriekavam slova "Cunda astratta montose eargrets gutt nos veratoos canda amantos canda":))

Upír Nosferatu (1922)

Videne (aj) v kine s doprovodom zivej kapely. Super filmovy zazitok a vrela kazdemu kto bude mat podobnu prilezitost odporucam.