Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
11 fanoušků
/ 8 bodů
Gorsky
Bad Boy
Praha, Hlavní město Praha, Česko
O.G.
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Krimi
Akční
Komedie
Dokumentární
film
seriál
TV film
pořad
koncert
USA
Česko
Velká Británie
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Kmotr 1, 2, 3
(1992)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Mafiáni
(1990)
Útěk do divočiny
(2007)
Zjizvená tvář
(1983)
Kokain
(2001)
Nelítostný souboj
(1995)
Wrestler
(2008)
Million Dollar Baby
(2004)
Krvavý diamant
(2006)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
8 bodů
Fanklub
(11)
Bigrambo
hrona
RelaxMan
aLCaP0Ne
akcul
orisai
Helticie
balounek
Jimmoris
ZankaZ
danuschek
Časové pásmo bylo změněno