Buldočí plémě (1960)

Norman Wisdom bol v tých dobách populárnym komikom na britských ostrovoch, niektoré filmy ( Zásah v pravú chvílu ) boli veľmi úspešné. Nie som si istý, či tento patrí medzi ne, lebo je rozdrobený zbytočnou "epizódkovitosťou ". Niektoré gagy boli dobré, ale poväčšinou príbeh plynul len s ľahkým úškrnkom na tvári.

Zabij draka (1967)

Príliš jednoduchý dobrodružný príbeh s atraktívnym názvom, zrejme na prilákanie divákov. Film balancujúci na hrane odpadkového koša so zle natočenými bojovými scénami môže zaujať jedine reálnosťou prostredia.

Sexy tým (2006) odpad!

! ymálas jenčurázop a ytsupak jelsyk ,urífek tkudorp oka ej mlif otneT.

Mejdan (1967)

Výmena bohatého za chudobného, trochu slnka Miami, trochu vodného lyžovania a trochu slečien, ktoré sa lepia na každé nohavice. Pri filme sa dá najesť, zdriemnúť si, odskočiť si, vypísať faktúru... aj tak o nič neprídete.

Štístko (1966)

Tentokrát Matthau v úlohe prešpekulovaného právnika zdarne prevyšuje svojho hereckého partnera Lemmona. Stále mám pocit, že sa z príbehu dalo viac vyťažiť.

Pán much (1990)

Detskí stroskotanci na pustom ostrove prebúdzajú najskrytejších démonov ľudskej duše do absurdného boja o moc a nadvládu.

Zastav a nepřežiješ (2006)

Totálny akčný nárez, hektické tempo aké len filmové plátno dokáže uniesť, dokonca aj nápad je zaujímavý... no v polovici filmu sa začnú diať veci, ktoré ma zbytočne nasrali. Mohol to byť dobrý akčňák...

Čtyři sluhové a čtyři mušketýři (1974)

Tie štyri hviezdičky dávam, samozrejme, za pobláznený les charlotovský humor v prvom diely o štyroch sluhoch najslávnejších mušketierov. Druhá časť je len odvarom prvej.

Shrek Třetí (2007)

Podojená krava sa už nedá podojiť. Trojka je lepšia ako dvojka, dvojka horšia ako jednotka, jednotka lepšia ako trojka. Stačí ?

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Priznám sa, príbehy mladého čarodejníka ma začínajú unavovať a keďže som knihy nečítal, začínam sa trochu v deji strácať. Preto som náramne rád, že po Azkabane ( zatiaľ najlepší diel ) prišiel Fénix a opäť zavial blahodárny vetrík.