Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Pre mňa najlepšia časť celej ságy a to som pritom vyrastal na pôvodnej trilógii..v každej epizóde mi niečo chýbalo, ale až v tejto bolo všetko tak, ako som vždy chcel...

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Tak sa tvorcovia sústredili na efekt až pri tom zabudli na samotný film...dajme tam filtre, nejakú muziku, poletujúce iskry, kamera prejde okolo a nevadí, že je celá scéna o ničom, hlavne že to bude dobre vyzerať :) a v takomto duchu sa nesie celý film. Pri podfu(c)ku aj sherlockovi všetko do seba zapadalo, každý záber aj každé slovo, ale tu nefunguje skoro nič..nuda..hudba fajn

Po čem ženy touží (2000)

Príjemná oddychovka, zopár zbytočných scén nemôžu pokaziť celkový dobrý dojem, plus vynikajúca Helen Hunt aj s Melom hrajú tak, že sa im nedá nefandiť.

Padesát odstínů šedi (2015)

Na spojazdnenie macbooku potrebujete specialneho technika, jobs sa v hrobe obracia..

X-Men: První třída (2011)

Neviem no, asi som viac fanúšik starých xmenov, nebolo to zlé, ale čakal som návrat legendy asi ako nolanov temný rytier, alebo jj abramsov star trek. To sú filmy, ktoré môžem pozerať znova a znova, ale tento first class tak raz a dosť. Nuda to nebola, len taký priemer pre mňa. Aj vás tak iritoval james mcavoy s tým jeho neprirodzeným prejavom?

Birdman (2014)

Tento film mohol vzniknúť tak, že prišiel Michael Keaton za Alejandro G. Inarrituom a povedal: počuj, odkedy nehrám batmana, môj život je na hovno, každý deň, ktorý nemyslím na samovraždu, je pre mňa víťazstvom, nechcel by si to sfilmovať? Alebo to mohlo byť tak, že prišiel Inarritu za Keatonom a povedal: starec, je mi ľúto, ako si dopadol, nechceš, aby som to sfilmoval? Vyrozprávaš svoj príbeh, uľaví sa ti a možno sa vrátiš späť medzi hviezdy. Nech už to bolo akokoľvek, Michaelovi sa to podarilo a dal zo seba to najlepšie v celej jeho doterajšej kariére a minimálne sa vyrovnal svojim oveľa uznávanejším a slávnejším kolegom.

Život Adèle (2013)

Milí denníčku, ráda bych se ti svěřila se svými pocity, jak s mojí mladou duši lomcují scela nové pocity, že bych málem stříkala při rodinné veceři, kde se půl hodiny cpu testovinama. Nemám se komu svěřit a vyplakat na rameni (a teda že bulím hodně) páč zírám téměř celej den někde do píči, abych vypadala děsne kúl a kvůli tomu nemám čas si najít opravdové kamarády. Musím ti zdělit co sužuje mé rozervané srdce a síce dostala sem kopačky od mé přítelkyně, ano opravdu přítelkyně neboť jsem lesba, teda nevím to jistě, protože sem tam z hecu pícham taky s chlapama. Chybí mi její modrý vlasy, to se mi na ní moc líbilo, nebála se dokonce takhle vyjít medzi lidi a dělat jakože je to normalní. Nevím co si teď počnu a i když sem kvůli ni málem dostala na školském dvorku hezky přes piču, pořád ji miluji láskou tak vztřícní, že bych se klidně nechala vyprstit za stolem v restauraci. Je teď ze mne vlezlý stalker říznutý voyerem a snažím se ji videt co nejčasteji a když ji konečne potkám, strkám si jeji ruce do vagíny, protože tak to dělají lidé, když se po dlouhé době na veřejním místě opět setkají. Koupila sem si hezký brýle bez dioptrií, vypadám teď dost chytře a své neukojené touhy si vybijím na těch zatracených dětech páč jsem se s boží pomocí stala paní učitelkou. Ani na chvíli mně nenapadlo si najít nekoho nového, protože já miluju jenom ji a nikdy na její modrou kundu nezapomenu. Děkuji milí denníčku, že si mně vyslechl.

jOBS (2013)

Čože? To fakt také slabé hodnotenie má tento film? Pre mňa oveľa lepší ako, z nejakého mne neznámeho dôvodu, populárny social network. Nieže by to bola pecka, režisér a scénarista mohli vybrať z Jobsovho života viac momentov, ktoré stoja za sfilmovanie a kľudne mohol mať film aj tri hodiny, takto to bol len taký rýchly prelet, ako keď listujete časopis, ktorý si nekúpite, kým vaša lepšia polovička rozhodne, ktorý toaletný papier je ten naj. Škoda, že film nešiel viac do hĺbky, ale aj napriek tomu pre mňa skvelý inšpiratívny film, Ashton presvedčivý a záverečná Steveho reč ma odzbrojila úplne. Dúfam, že všetko, čo tomuto filmu chýbalo, prinesie o pár mesiacov Danny Boyle.

Zabiják Joe (2011)

Fuj to bol otras. Miestami som sa nudil, ale celý čas som mal taký zvláštny divný nepríjemný pocit a po skončení prázdno a hnev, že som prišiel o hodinu a pol života. Ta jedna hviezda je za Mathewa a Juno Temple plus trochu tej nahoty, len vďaka nim a riadnej dávke sebazaprenia som to dopozeral do konca.