Doktorka Fosterová (2015) (seriál)

1. sezóna První dva díly skvělé, pak to má klesající tendenci. Ano poslední díl je velmi odbytý. Pro Suranne Jones zasloužená BAFTA. 2.sezóna - opačný dojem, tedy gradující úroveň. Doporučuji jako povinnou četbu pro rodiče.

Doktorka Fosterová - Série 1 (2015) (série)

Doktorka Fosterová - Série 2 (2017) (série)

2.sezóna - opačný dojem než u první, tedy gradující úroveň. Doporučuji jako povinnou četbu pro rodiče.

Doktor Martin (2015) (seriál)

Pod rodinným tlakem viděny v letu tři epizody a je to scénáristicky dementní. Hvězdičku dávám za opakované bradavky Jitky Č. v primetimu na veřejnoprávní tv..

Domácí péče (2015)

Po delší době český film, kdy necítím pocit trapnosti za napsané dialogy a herecké výkony. Měl jsem velké obavy, ale byl jsem příjemně překvapen.

Domek z karet (2013) (seriál)

Kevin Spacey je dokonalý až tak, že ve vás vyvolá jisté sympatie, což pro jeho postavu je snad i trochu nepatřičné. Manželka Robin Wright zase takový prostor nedostává, ale s ohledem na konec 1. série si umím představit, že bude větší. Ve svých 47letech vypadá báječně. A Kate Mara se ve druhé polovině také slušně rozjíždí. Na druhou sérii se určitě těším. Druhá série (7.4.2014) mě nutí zvednou o jednu hvězdičku na plný počet./Update 16.7.2015 po třetí sérii zpět na 4 hvězdičky. Nejslabší ze sérií - 70% a začíná to být pěkná nuda.

Domek z karet (1990) (seriál)

Kdyby to tady u nás šlo v 90-tkách, tak bychom si ušetřili hodně času. Velké mínus doktorovi.

Domina (2021) (seriál)

Seriálu Řím (TV seriál) tohle nesahá ani po kotníky. Pan autor si zvejně nedělal hlavu vůbec s ničím, takže tam v 1.stol. před n.l. máme příjici, Německo, Belgii atd. A co udělali s císařem Augustem... Zjednodušeně řečeno jde o soap operu s nádechem lehkého porna - asi pro ženy? A ty dialogy jsou tak banální až to bolí.

Donkerbos (2022) (seriál)

Koukatelná jihoafrická krimi série, zajímavé lokace a na televizní zábavu nadprůměrná kamera.