Bílá princezna - Staré kletby (2017) (epizoda)

Už se na ten bakalářský děj a dialogy nedalo moc dívat, tlačítko rewind bylo občas v pohotovosti.

Bílá princezna - Zrádci (2017) (epizoda)

Velmi zle napsané a zahrané. Nereálné chování, dialogy a motivace postav v dané době. Zatím nejhorší díl.

Bílý lotos (2021) (seriál)

Místy slušné, místy velmi velmi slabé, převážně průměrné a závěr jedno velké zklamání. Zpětně hodnoceno - pokud to mělo vyznít tak prázdně jako byli všechny postavy toho vyprávění, tak dobře, ale kdo se má na tohle dívat. Navíc místy hodně banální rozhovory a dětinské příběhové zkratky./  Update leden 2023 - na hodnocení druhé série skoro na chlup platí to co jsem psal o první. Jen mám pocit, že jsem se díval na něco jiného než většina zdejších recenzentů. Jako casting výborný, ale to je u HBO pravidlem, ale absolutně nechápu to "shodu" nad "charakterovými typy ". Pro mě byla naopak věština charakterů plochá a vlastně o většině postav se nedá říct víc než dvě tři věty, povětšinou banální. Jo místy se na tohle soft porno hezky kouká, ale za chvilku je to nudné a "hlavní zápletku" moje žena vyslovila ihned jak se na place objevila parta okolo Toma Hollandera.

Bílý lotos - Série 2 (2022) (série)

V zásadě stejné hodnocení jako u první řady: místy slušné, místy velmi velmi slabé, převážně průměrné a závěr jedno velké zklamání. Místy hodně banální rozhovory a dětinské příběhové zkratky. Mám pocit, že jsem se díval na něco jiného než většina zdejších recenzentů. Jako casting výborný, ale to je u HBO pravidlem, ale absolutně nechápu to "shodu" nad "charakterovými typy ". Pro mě byla naopak věština charakterů plochá a vlastně o většině postav se nedá říct víc než dvě tři věty, povětšinou banální. Jo místy se na tohle soft porno hezky kouká, ale za chvilku je to nudné a "hlavní zápletku" moje žena vyslovila ihned jak se na place objevila parta okolo Toma Hollandera. A závěr mi přijde že scénárista nevěděl jestli to bude alla Quentin Tarantino nebo Rowan Atkinson.

Biutiful (2010)

Tak po dlouhé době film s nímž si nevím rady jak hlasovat. Plno silných momentů a Bardem je úžasný, ale film měl být o půl hodiny kratší.

Black Space (2020) (seriál)

Z mého pohledu lehce nepřehledný začátek, ale asi to má smysl s ohledem na popisovanou událost. Věnujte se postavám. Pak přijdou gradující epizody, ale od té páté jakoby docházel scénáristům dech.

Black Work (2015) (seriál)

Jedna z nejhorších britkrimi sérií za poslední roky. Špatný scénář, hlavní představitelka, všechno špatně.

Blázni ve vězení (1980)

Poprvé viděno v 80. letech a teď už bych to celé nedal, ale pamatuji si, že jsem se tenkrát nasmál, resp. můj kamarád z dětství se některé gagy pokoušel napodobovat. Jen kvůli tomu si to zaslouží ty tři hvězdičky.