Sexuální výchova (2019) (seriál)

1. řada : Přemku - "tak trochu pěna dní" to je přesné./2.řada - bylo jasné kam tohle půjde a stalo se - 60%. Další sezóny už koukat nebudu.

Staříci (2019)

Chápu všechny ty argumenty ohledně kontextu atd, ale nemohu dát víc než 3 hvězdičky. Pomalé vyprávění nebo tempo? To by nevadilo, ale musí tam nějaké vyprávění a tempo být. Tohle se dalo odvyprávět pomalu na 70 minutách a některé nesmyslné věci by se dali vynechat nebo krátit a nerušily by tolik. Depresivní? Rozhodně ne. Výborné herecké výkony? V českém kontextu asi ano.

Stranger Things - Season 3 (2019) (série)

Nebýt příběhové linky Dustina a "jeho party" dal bych jen 2 hvězdy. Velmi slabý začátek, místy vyloženě trapné.

Temný krystal: Věk vzdoru (2019) (seriál)

Původní film jsem neviděl a seriál si nechával na vánoční svátky. První díl mi trochu trvalo než jsem se zorientoval, ale pak se z toho vyklubalo to nejlepší z roku 2019. Fascinující poznání. A komentář "znalce" "Psychora" je úsměvný.

Terapie - Série 3 (2019) (série)

3. řada děsně nevyrovnaná, jak herecky, tak z hlediska scénáře.

Teroristka (2019)

K "Tosimovi" není víc co dodat.

The Morning Show (2019) (seriál)

1. série Po shlédnutí prvních pěti epizod je můj dojem rozpačitý. Na jednu stranu musím uznat, že ačkoliv je pro mě osobně novinářské prostředí z USA TV absolutně nezajímavé téma, tak je seriál napsán zručně. Samozřejmě občas obvyklá vata, ale to je norma. Také musím uznat, že se v seriálu sešly dvě herečky, které mám na stupních vítězek pokud jde o afektovaný přehrávaný ženský herecký projev (vítězkou je Lisa Kudrow) ale převážnou část 1-5 dílu mi za herečky ZATIM nebylo trapně. Uvidíme.../Update - bohužel finále (poslední dva díly) byly pro mne velkým zklamáním, jak po herecké stránce, tak scénáře. Celkově s odřenými uši 3 hvězdy. 2. série - megatrapnost rámovaná zoufalými afektovanými projevy Aniston a Witherspoon.