Krásný únik (2017)

Prima, ale Kousek není pro Mladý. Má bohužel i slabinky, jakože když pán odřídí tu celou cestu, a jakože trochu prvoplánový drive na nějaké ty festivalové a globeoskarové ceny, ale když člověk vidí co jde v posledních letech v kině, tak 5 hvězd je jasných.

Be Here Now (2015)

"kaylin" to vystihl, ale já dám 5 hvězdiček.

Jack Irish (2016) (seriál)

1. sezóna - Po počátečním lehkém rozjezdu v první epizodě už to bylo jen více a více milé překvapení. A místy velmi vtipné a téměř po celou dobu velmi svěží dialogy. Celkově 90%.

Jack Irish - Blind Faith (2016) (série)

The A Word (2016) (seriál)

1.sezóna - 95% bez diskuse. Přesvědčivý Max Vento jako autistický kluk. A prosím tenhle seriál není jen autismu. Parádní soundtrack a bezkonkurenční české titulky od "datel071" z titulky.com./ 2.sezóna - 96%. Neuvěřitelně vtipné.

Život Briana (1979)

Tohle si pouštíme pravidelně o Velikonocích a zatím se pokaždé hodně nasmějeme.

Obchod na korze (1965)

Po dlouhých letech viděno včera na ČTart a nemám co na hodnocení měnit. Parádní herecké výkony. Neumím si představit kdo z dnešních česko-slovenských herců by to dokázal věrohodně zahrát alespoň na čtyři hvězdy. Vedle loňského nejlepšího českého filmu tohle ční jako Everest vedle Sněžky.