Bílý lotos - Série 2 (2022) (série)

V zásadě stejné hodnocení jako u první řady: místy slušné, místy velmi velmi slabé, převážně průměrné a závěr jedno velké zklamání. Místy hodně banální rozhovory a dětinské příběhové zkratky. Mám pocit, že jsem se díval na něco jiného než většina zdejších recenzentů. Jako casting výborný, ale to je u HBO pravidlem, ale absolutně nechápu to "shodu" nad "charakterovými typy ". Pro mě byla naopak věština charakterů plochá a vlastně o většině postav se nedá říct víc než dvě tři věty, povětšinou banální. Jo místy se na tohle soft porno hezky kouká, ale za chvilku je to nudné a "hlavní zápletku" moje žena vyslovila ihned jak se na place objevila parta okolo Toma Hollandera. A závěr mi přijde že scénárista nevěděl jestli to bude alla Quentin Tarantino nebo Rowan Atkinson.

Blondýnka (2022)

Že byla Marylin nudistka jsem nevěděl.

Bosch: Odkaz (2022) (seriál)

1. sezóna - Udržitelná průměrná kvalita Bosche, se všemi klady i zápory, slabší 4 hvězdy./ Update 2023 - 2. sezóna - tohle je absolutní úpadek, zejména po stránce scénáristické a herecké. - 10% jen ze sentimentu. Pokud bude další řada, tak se jí vyhnu.

Ďáblova hodina (2022) (seriál)

Jako velké pozitivum vidím to, že to všechno bylo "jen" na šest dílů. Být to na osm, nebo víc, tak se to rozplizne. Takhle celý seriál působil kompaktním dojmem, bez přebytečné vaty.

Dark Winds (2022) (seriál)

První polovina seriálu velmi slušná, ale pak už to šlo z kopce.

Detektiv Grace - Série 2 (2022) (série) odpad!

Příšerný dabing, dialogy i scénář. Letos ten nejhoší britkrimi seriál, který jsem viděl.

Donkerbos (2022) (seriál)

Koukatelná jihoafrická krimi série, zajímavé lokace a na televizní zábavu nadprůměrná kamera.

Elvis (2022)

Není to životopisný film, pár věcí mi tam schází, ale je to skvělé filmové řemeslo a velkou část stopáže i umění.

Euforie - Série 2 (2022) (série) odpad!

Rádoby temné a autentické, přitom prvoplánové a vycucané z prstu. S první sezónou nesrovnatelné, proto ten odpad. Jinak něco kolem 40%. Pokud tomuhle tady lidi dávají dvojnásobek tak je zjevně tahle civilizace odepsaná.