Mystify: Michael Hutchence (2019)

Takový jednostranný vzpomínkový kvazidokument o vztazích a osobnosti Michaela Hutchence. Asi hodně zajímavé by bylo se zeptat Boba Geldofa. O hudbě INXS se v podstatě nic nedozvíme. Pro nefanoušky asi zbytečné - prostě další film o feťákovi, který neustál pád z výšin slávy a při tom pádu potkal jednu jezinku s níž zplodil milovanou dceru, na kterou se vykašlal. A že by tam "hrál" Bono z U2 jsem si nevšiml - ani na imbd není uveden?!

Vlastníci (2019)

Nebýt těch posledních 20 minut bylo by to o třídu lepší.

The Deuce: Špína Manhattanu (2017) (seriál)

1. série Díky "johnn333" za komentář, už nemusím nic vymýšlet. Výstižné. Další série nedám. První jsem dotáhl jen z povinnosti, jako kulisu při jiné práci.

The Team (2015) (seriál)

1.sezóna - místy odpad, místy lehký nadprůměr, jinak šedivé. Celkem - 50%

Most Dangerous Game (2020) (seriál)

Ve svém žánru za 3 hvězdy, obecně by to bylo o stupeň níž.

Defending Jacob (2020) (seriál)

V podstatě souhlasím s komentářem od "johnn333" a přidám, že představitelka matky Michelle Dockery nebyla schopná roli herecky utáhnout a celé se to táhne jako žvýkačka přilepená na botě. Nicméně když to porovnám s tím, co "nového" si lze v dubnu a květnu 2020 pustit na VOD, tak si tohle nezaslouží jen dvě hvězdičky.

Defending Jacob - Pilotní díl (2020) (epizoda)

Tak děsně nudný a odrazující pilot jsem už dlouho neviděl. Kdybych měl dát jen na něj, tak pokračovat ve sledování nebudu.

Chalífát (2020) (seriál)

Dle mého vkusu nad míru přeceňovaný seriál. Po chaotickém rozjezdu jsem si u 4 dílu říkal – super tak konečně je tady co většina vychvaluje – ale pak od návštěvy a návratu na střelnici s námi scénárista hraje levou. Počet náhod a chování některých postav, kterými si v ději vypomáhá je na úrovni, kterou jsem jen těžko snášel, a absolutně nerozumím zdejšímu aktuálnímu průměrnému hodnocení nad 90%. Nebudu to tady všechno vyjmenovávat, abych nespojleroval. Co je na 100% je vykreslení manipulace s děvčaty a prostředí. Jo a jmenuje se to Kalifát, ale není to o něm. Ale jinak to svůj švédský účel asi splnilo, když si tady čtu všechny ty komentáře WASP, kteří za 6 hod 23 min vhlédli do celé té problematiky ISIS a evropských džihádistů. A konec tedy překvapivý nebyl, nemohlo to dopadnout jinak, ale jak k tomu scénář dospěl je na úrovni českých televizních seriálů z Primy.

Chalífát - Epizoda 1 (2020) (epizoda)

Velmi slabý a opravdu chaotický začátek, který by mohl i odradit od dalšího sledování.