Špinavý byznys - Série 2 (2016) (série)

2.sezóna ztratila dech docela a scénáristicky se potácí okolo 50%, místy opravdu, opravdu nelogické a neuvěřitelné chování postav a postup v ději. Doporučuji vynechat tuto část seriálu. A na letošní pokračování už zvědavý nejsem.

Rejseholdet - Season 3 (2001) (série)

Klesající tendence třetí řady, až k hloupému poslednímu dvoudílu.

Chata na prodej (2018)

Málem jsem to po prvních 15 minutách vypnul, pak jsem sice nelitoval, ale zase jsem rád, že do kina jsem na to nešel. Na české poměry slušné, ale až někdy půjde v TV, tak se dívat určitě nebudu.

Na jezeře - Čínská dívka (2017) (série)

2. série - Kvalita jednotlivých dílů je jako na houpačce. Místy to zase bylo utrpení, zejména třetí a šestý díl, naopak čtvrtý byl výborně napsán i zahrán. Ale obecně stále se opakuje, jako u první série, nelogické chování postav. Ale možná, že v Austrálii to tak chodí. Elisabeth Moss neumí zahrát opilou. A taky nechápu proč postava Nicole Kidman v obličeji tolik stárla - více pih atd. - ve srovnání s prvním dílem to bije do očí, možná jen změnili maskéra v průběhu natáčení... A herecká představitelka Mary zase tak nějak viditelně ztloustla..., ačkoliv se to všechno odehrálo během pár dní.

Ostré předměty (2018) (seriál)

Tak rád bych dal 4 hvězdičky, ale opravdu místo 8 dílů měly být 4, max 5.

Máří Magdaléna (2018)

1. Také mi ten střih přišel nějaký divoký. 2. Nemyslím si, že tradiční křesťané z tohoto bijáku budou kdoví jak nadšeni. 3. Asi z mého pohledu nejzávažnější výtka je, že ač jde opravdu o komorní drama, tak dialogy byly velmi slabé.

Westworld - Shledání (2018) (epizoda)

Pokračování zatím velmi slabé, včetně originálních titulků od HBO, kde zrovna v tomto díle si pan autor místy hodně upravuje jak je mu libo.