Tiché srdce (2014)

O žádné velké drama nejde. Dějově je to velmi slabé a předvídatelné.

Sherlock - Šest Železných dam (2017) (epizoda)

Bohužel nastalo to, co jsem po vánočním speciálu očekával. Nudné a neuvěřitelné chování a motivace postav. Jednoznačně zatím nejhorší díl celé série. A to do hodnocení nezapočítávám český dabing.

Zúčtování (2016)

Souhlasím s komentářem uživatele "Radek99", ušetřil mi čas na formulaci. Další prázdný sebestředný BenAffleckovský kousek.

Spisovatelé (2012)

Nebylo to zlé, ale jednou stačilo.

Slíbená princezna (2016) (TV film) odpad!

100% souhlas s "Enšpíglem" a "Marigoldem".Já měl to jediné štěstí, že jsem "to" (jinak to nelze označit) viděl až dnes ze záznamu, když rodina nedala jinak a toužila si "to" pustit "k žehlení".

Pravý rytíř (2016) (TV film) odpad!

100% souhlas s "xxmartinxx" + vykon pana Hanzlika byla katastrofa a mel by vratit honorař a Vaculik ani jako Don Quijote neobstal.

Potvora (2016) (seriál)

Pro mě někdě na hranici 4 a 5 hvězdiček. Škoda, že ten jeden díl byl slabší. Jinak ale stopáž a počet dílů sedí jako ..... na hrnci./Update-28.4.2019 - druhá sezóna má podobný průběh.

Pustina (2016) (seriál)

Celkově nadprůměrný kousek, ale to se přeci od HBO očekává. Určitě mohu všem doporučit. Jednoznačně nejlepší česká dramatická minisérie roku 2016. A TADY PROSÍM, KDO NEVIDĚL AŤ DÁLE NEČTE. 1) Nejde o žádnou "temnou detektivku", ačkoliv tomu má znělka nasvědčovat a "vypůjčuje" si některé motivy z těch slavnějších. Karty jsou rozdány z hlediska českého diváka poměrně jasně, protože je z toho cítit částečná inspirace jednou vraždou ve Středočeském kraji. A to jsem nečetl žádné rozhovory nebo jiné promo k seriálu. A kdo ten případ zná, tak už po 3 díle tuší, kdo by měl být vrah, pokud nenastena nějaká scénáristická klička. 2) Částečná omluva Jaroslavu Duškovi, kdy jsem tady myslím po 4 díle napsal, že jeho obsazení je mimo. Ano, ale platí to jen do 5 dílu, pak se vše výrazně obrací. Ženské postavy jsou zahrány parádně, Petra Špalková hrála celou dobu tak výrazně a nepřehlédnutelně, že mi bylo jasné, že její postava... a to se v závěru také potvrdilo. Zuzana Stivínová excelentní, Eliška Křenková výborná a velmi dobrá práce s omladinou v pasťáku. 3) Chápu smysl 8 dílů, ale smysluplně by to bylo maximálně na 6.