Wallander - Byfånen (2005) (epizoda)

2.díl švédské série - stále pomalejší, ale o malinko lepší než 1. díl

Místo zločinu Plzeň (2015) (seriál)

1. díl - pár policajtek z kriminálky jsem už viděl a do práce fakt, kromě úřednických šimlů, v sukni nechodí, když už to ČT prezentuje v hlavní zpravodajské relaci jako seriál ze "života" a navazující na skvělé kriminální seriály 70.let. Tím mysleli co jako? 30 případů majora Zemana ? Nebo snad v 70-tých letech byl v Československu natočen ještě nějaký jiný krimi seriál??? JINAK pan Hřebek by za tuhle režii měl vrátit odměnu nebo ji poslat na uprchlíky. On je odpovědný za amatérské scény vražd, amatérské vyprávění atd.... Samotný scénář není zase tak příšerný. Dále už končím, protože na herce a herečky typu Vítek Pokorný, Verešová apod. fakt nemám žaludek. Ledaže by Čvančarka dala full-frontal. 2. díl - tak Čvančarka nic neukázala, ale zato se zjevily podivné bytosti typu sbormistra, baleťáka apod.

Labyrint (2015) (seriál)

Seriál nudný, místy trapný, ale žena ho sledovala při žehlení a vaření, tak jsem do toho neměl co mluvit. :-) Tudíž jsem to "viděl" celé, což u mnohých zde "hlasujících" je 100% vyloučeno, a další jsou zaměstnanci ČT. Co je však zajímavé jsou komentáře pod seriálem a stálo by to za menší psychiatrickou studii. Pokud by to natočila soukromá TV, tak nic proti, ale když to je z veřejných peněz, tak mě napadají slova, která jsou na žalobu.

Dáma ve zlatém (2015)

Když si tak pročítám většinu zdejších komentářů, tak mě nenapadá nic jiného než, že opět zafungoval česko-slovenský kuchyňský antisemitismus. Ale zase můžeme mít dobrý pocit, že ty peníze co dostal Lauder za NOVU nepřišly nazmar. :-)

Jurský svět (2015)

Můj šálek kávy to není, ale jasné 4 hvězdičky to jsou.

Inherent Vice (2014)

Tak tohle byla jízda. Bavil jsem se i vzhledem k délce filmu. Zhulenej byl zjevně i českej distributor, když termín "Inherent Vice" přeložil jako "Skrytá vada". Je to cokoliv, ale rozhodně ne vada.