• Krátkometrážní

Lost Highway (1997)

Pro mě vrcholné dílo Davida Lynche,které si můžu jako smyčku pouštět pořád dokola a co na tom,že jsem to vůbec nepochopil,od toho už tu Davd Lynch je-točí film s vědomím a cílem,aby je nikdo nepochopil,protože stejně nedávají smysl.

Oliver Twist (1997) (TV film)

Jeden z těch nudnějších a hůře provedených filmů o Oliveru Twistovi.

Sopka: Hořící sníh (1997) (TV film) odpad!

Je pravda,že jsem tenhle film viděl poprvé v době,kdy mě filmy ještě moc nezajímaly a moc jsem jim nerozuměl,takže jsem si řikal,jaký je to skvělý,napínavý kousek.Jenže jsem si dal před týdnem repete a vida,málem jsem se nedokoukal.Takovou směs nekvalitních triků,trapných dialogů a v neposlední řadě toporného scénáře jsem dlouho neviděl.Ještě štěstí,že jsem to ve skutečnosti prospal,protože jestli si chcete zničit kulturní večer pusťte si tuto kvalitku.

Stínové komando (1997) (TV film) odpad!

Kéž bych to neviditelný komando neviděl,protože tohle je ale nehorázná kravina.Banda tupců si hraje na vojáky v čele s impotentním Hoganem(hrdinou k pokukání).Opravdu ikona akčních filmů a kvalitní film na sobotní večer.Styď se Novo!

U-Turn (1997)

Nevim nevim jestli by se na to dalo koukat bez Penova hereckého výkonu,skvělé kamery a Stonevy poměrně dobře odvedené práce.Jinak začátek a konec parádní.70%

Záskok (1997) (divadelní záznam)

Cimrmani jsou borci.Neuvěřitelný zážitek pro každého milovníka chytrého humoru.P.S Kdo chce ještě lepší zážitek plus pár překvapení navíc,ať honem běží koupit si lístky do divadla.

Evita (1996)

Hold nejsem fanoušek muzikálů,zvlášť když se tu JENOM zpívá a nic víc,ale Madonna byla úžasná,ta na mě skutečně zapůsobila.

Festivalové vteřiny (1996) (pořad)

Mnohokrát jsem se chtěl do Karlových Varů vypravit a vždy z toho sešlo. Díky Markovi Ebenovi mám možnost prožít a nasát atmosféru mezinárodní kinematografie a celého mumraje kolem. Skvělé, trefné a někdy i exkluzivní střípky z MFF KV.