• Krátkometrážní

Zvrácený (2002)

Je to zvláštní,ale ten film mě nadchl a přtom jsem měl po celou dobu jeho sledování nepříjemný pocit v žaludku a v jednu chvíli jsem myslel,že už to dál nevydržim(samozřejmě znásilnění).Hned ze začátku na nás velmi drsně zaútočí skvělá nicméně velmi nepříjemná kamera,působivá a výtečně zakomponovaná hudba a hlavně zajímavé postavy,brilantně zahrané.Upřímně,tenhle snímek neni pro každého,přesto by si ho ale nikdo neměl nechat nechat ujít,zvlášť ti se silným žaludkem.

Železný Golem (2011) (TV film) odpad!

Jedovatý maglajs alias obživlé kovové robertky vyvražďují Americký vidlákov o deseti lidech a v mezidobí nám kvete láska, verbálně se popravují komouši a umírají velcí hrdinové. Vrcholná scéna se ve filmu opakuje dokonce čtyřikrát, abychom si zřejmě každý našli kus něčeho hlubšího. Nevídaná lahůdka, která si zaslouží dlouhatánský výsměch a zařazení do Top strop shitu.

Životy těch druhých (2006)

Úctyhodný snímek evropského měřítka,který je sice trochu dlouhý,ale nudit se určitě nemůžete.Podle mě druhý nejlepší německý film,hned po "Lole".Režisér krásně ukazuje špínu a zlo v tehdejším východním Německu a dostatečně poukazuje na problémy tehdejšího života.Nádherně zakomponovaná hudba,která spolu s tísnivou atmosférou dávají tomuto filmu šmrnc.Na okraj bych ještě vyzdvihl perfektí výkon Ulricha Muheho,který v poslední scéně nádherně ukázal smysl své postavy.

2046 (2004)

Perfektní ukázka toho, jak může být čínský film krásný, zajímavý a fascinující zároveň.

25. Český lev (2018) (pořad)

Adela Vinczeová by snad dokázala zachránit i ten největší trapas. Nebýt jejího precizně připraveného a po všech stránkách profesionálního moderátorského výkonu, z vyhlášení filmových scén by byla laciná a nezáživná fraška. P.S. O vítězích snad ani není potřeba mluvit. Zkrátka, kde není konkurence, není vítež.

25. hodina (2002)

Brilantní a ryze emotivní zážitek natočený z lásky k městu, jehož genius loci je tu vyobrazen mnohem sugestivněji, než je tomu u Allenových filmů. Absolutní požitek z filmu, jemuž dominuje suverénní režie a Nortonovo zoufalé volání o pomoc. Spikeův tah na bránu je dechberoucí. Snad nikdy jsem se necítil z hlavní postavou tak souzněný a zároveň tak odtržený. One in a million.

3-iron (2004)

Moje první setkání s Kim Ki-dukem a úplně novým světem filmu.Kim vytvořil nádherný svět,jak skutečný tak i fiktivní,ale dokázal to skvěle zkloubit a ukázat nám krásné chvíle,trochu netradičního života.