• Pohádka

Dvanáct měsíčků (2012) (TV film)

Vtipné, pokorné, romantické, pro mě parádní. A hudba?To je prostě nádhera. Ondra je talent, ten nám ještě ukáže!

S čerty nejsou žerty (1984)

Absolutní peklo. Skvělé scenérie, skvělé herecké výkony, Petr Nárožný bez konkurence. Petře, Petříčku, to se povedlo.

Bakaláři - Kbelík (1981) (epizoda)

Tak tohle je paráda. Vcelku jednoduchá zápletka, ale dokonalá. Pokud je to opravdu podle skutečnosti, nevím co bych udělala být manželkou tohoto záletníka. Asi bych se zabývala myšlenkou na nehlučnou vraždu.

Sluha dvou pánů (2000) (divadelní záznam)

Tady už není co komentovat. Dílo mluví samo za sebe a já tohle představení prostě miluju.Miluju!!!

Dům plný strachu (1985)

Už jen proto, že mě tenhle film od dětství pronásleduje a vážně jsem si donedávna myslela, že se mi to možná jen zdálo, musí dostat plný počet.

Po stopách krve (1969)

Výborná režie, výborná kamera, výborný scénář, výborné herecké výkony. Zřejmě nejpovedenější filmová kriminálka v historii českého filmu. Napětí, syrová atmosféra, šokující rozuzlení... Pro mě prostě top.

Místo zločinu Plzeň (2015) (seriál)

Začalo to zajímavě a potom to šlo totálně do háje. Jediný podezřelý, ke kterému vedou všechny stopy, takže je předem jasné, že on to nebyl. Kecy, nuda a pak bum, najdenou koukáme vrahovi do tváře. Co to jako je? A motiv? Pár fotek na zdi, maska a promenování v podvazcích. Tak si to všechno domyslíme a je to. Radši půjdeme do baru chlastat a pindat kraviny blondýně do hlavy. Scénu ve výtahu nemá cenu ani komentovat, místo hrůzy jsem se cítila spíš trapně, že na tohle vůbec koukám. Třeba to příští týden bude lepší, ha