• Pohádka

Ještě větší blbec, než jsme doufali (1994)

Olmer za svoji kariéru pomalu, ale jistě padá ke dnu. Pardon, vlastně už dopadl. Ale prý je dobré spadnout na dno, máme se od čeho odrazit. Tak už se Víťo proboha odraž!!

Máj (2008)

Brabcův Máj je slabší než Brabcova Kytice, ale přesto je krásný. Nádherné scenérie, dobré herecké výkony. Navíc mě strašně moc bavila hudba Support Lesbiens.

Kytice (2000)

Nechápu nenávistné komentáře vůči F.A. Brabcovi. Podle mě Kytici uchopil naprosto skvěle. Každý, kdo tento film někdy shlédl na něj nikdy nezapomene. Vizuálně je prostě nádherný, herecké obsazení na nejlepší úrovni, hudba skvělá. A navíc je to neskutečně strašidelné a tak to má být.

Jedna ruka netleská (2003)

Napoprvé nic moc, ale po druhém shlédnutí je to na čtyři hvězdy. Jan Tříska nemá chybu, je to vtipné a Sedlice je moje srdcová záležitost.

Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

Přesně takhle má vypadat seriál z prostředí vyšetřování vražd. Umocněno tím, že každý případ je založen na skutečnosti a tvůrci se snaží držet faktů. O hereckých výkonech nemá cenu mluvit, ty jsou prostě top. Hanuš, Vetchý, Polívka a prostě všichni. I pan Markovič chválí.

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál)

Nebyl to až takový průser než to Nova začala natahovat a kombinovat. Kdo se nehodil, ten prostě skapal, Aničku nevyjímaje. Takže za první sérii bych dala tři hvězdy, za zbytek odpad. Dáme dvě?

Jesus Christ Superstar (1973)

Prostě nádhera. Jesus Christ Superstar je podle mě nejpovedenější muzikál A.L. Webbera a je nádherný v jakémkoli provedení.

Růžový panter znovu zasahuje (1976)

Tak tento díl nemá chybu. Clouseau a jeho převleky jsou prostě geniální a Dreyfus se z toho jen tak nevyhrabe.