• Romantický
  • Pohádka

Šakal (1997)

zoufale prumerny

Moderní Popelka (2004)

Scény s "macechou" mě vyloženě urážely, něco tak laciného se hned tak nevidí. Na druhou stranu - co jsem sakra čekala?

Hezké sny (2007)

Nelíbil se mi konec. Vsechno se to vyresilo nejak moc zbrkle...

Proč bychom se netopili (2009) (seriál)

Tady tomu vsichni davaji dve ( +jedna a tri, to je taky dve:) )..ale me to bavi a uprimne, vedle VKV ,Ordinace a jinych serialu, je to kvalitni dilko.. .. schvalne to tu necham. Uz jenom proto, abych si priste uvedomila, ze komentovat serial po trech dilech neni dobrej napad. Jakmile se skupinka vratila od vody, slo to do haje . Takze uz tem dvema rozumim a ..pridavam se :-!

Smím prosit? (2004)

Nebylo by to tak špatné nebýt Jennifer Lopez, která je neuvěřitelně umělá, směšná (to když nasadí "tragický výraz") a nesympatická.. ale na tanec se pěkně kouká ať už tančí kdokoli.

Volver (2006)

Almodovaruv barevny styl mam rada..a urcite to bylo zajimave, skvele, buhvi co jeste, ale NECO mi tam chybelo...neco navic k peti hvezdickam.

Pusinky (2007)

"Je to moje poslední sezóna." "To naše taky..." Aneb maturitou konci sranda... Tecka.

Poslední legie (2007)

Uražené hlavy dávných králů v nadživotní velikosti, skupina statečných na cestě přes hory, bílý čaroděj na hradbách, bitva, kterou rozhodne příjezd nečekaných spojenců v posledním okamžiku, statečný malý človíček....pffff, podobností s Pánem Prstenů je tam tolik, že to až není pěkný... nehledě na to, že Aishwarya Rai působí jak pěst na oko. Nic moc

Zítra nehrajeme! (2006)

Při tomhle obsazení jsem čekala výrazně víc. Celé je to dost uspávající a tím andělem to Altman pohřbil definitivně..

Zack a Miri točí porno (2008)

asi jsem moc velkej puritan ci co, ale komedie, kde se slovo fuck pouziva jako vycpavka mezi kazdyma dvema slovama a jeste zaroven jako hlavni nosnej bod scenare, mi neprijde ani vtipna, ani zajimava..