K2 (1991)

Příjemý snímek o horolezcích. Něco, jako Vertical limit. I_když je toto slaběí film, pobaví a vnutí divákovi pěkný ážitek. Příběh, který ukáže, že kamarádství vás vytáhne z brindy a že se v životě dají překonat i ty největší překážky.

Noční běžec (2015)

Liam je pořád stejný, stejně tak postavy, které poslední dobou hraje (Vyjma Mezi náhrobními kameny). I zde vidímn prvky 96 hodin. Příběh není zajímavý, stejně tak postavy. Dějová zápletka nepřekvapí, ale celkově film ani neurazí, ale celkově ani moc nenadchne. Nelituji toho, že jsem se na film díval, něco mi dal. Považuji ho za průměr.

Anomálie (2014)

Co se zde dá vychválit? Možná tak bojové scény. Ty se opravdu povedly, jinak herečtí představitelé a samotný film je jedno velké béčko. Hlavně divadlo Noela Clarkea, který dokonce se ujal režie. Opravdu s*ačka, která se ze začátku vyvíjela na pěknou podívanou, ale byla pohřbena svou béčkovostí a nepřekvapivými zvraty.

Americký vlkodlak v Londýně (1981)

Ze začátku je napětí, které se však postupně vytrácí kvůli hloupému příběhu a špatnému scénáři. Podoba vlkodlaka je však nejtrapnější z celého filmu a ještě ty dialogy s mrtvolami... nevím, jestli to filmaři mysleli vážně, nebo si z nás dělali jen legraci, každopádně se jedná o velkou trapárnu a vůbec to nneí horor. Laciné béčko...

Terminator Genisys (2015)

Po pravdě: Čekal jsem velký průser už od první znělky, ale musím říct, že ačkoli dle mého mínění měl být film velká s*ačka, tak musím smeknout, protože inspirace z jedničky se povedla. Chválím samozřejmě za efekty a hlavně za dobře použité záběry z jedničky. Počítačová animace mladšího Arnolda se mi tak líbila, že mi upadla čelist, stejně, jako ze zvratů, které kompletně předělaly prvního terminátora. Svým způsobem se tu jedná o vylepšenou jedničku a to slovo "vylepšený" myslím vážně, protože filmaři si krásně pohráli s časovými liniemi a reakcemi všech postav. Arnie na stará kolena zřejmě temrinátora hrát bude, ikdyž mi jeho role v tomhle filmu přišla trošku zatažená za vlasy. První terminátor, kterému stárne tkáň. To filmaři nemohli vymyslet něco lepšího? Ale budiž. Do scénáře to zapadalo. Příběhu ale místy škodí jeho lehká předvídatelnost a mnohdy vás moc scén nepřekvapí. Emilia Clarke je sexy dívčina a Jai courtney urostlý, pohledný muž. Postavy z jedničky tudíž byly obsazeny brilantně. Terminátor Genisys jsem odsoudil k propadáku už od prvního traileru. Myslel jsem, že to nebude nic jiného než vykrádačka, ale podívejte se na to. Je to pěkný film, který pobaví a přinese krásný zážitek na celý večer.

Osobní strážce (1992)

Kevin Costner je herecká legenda a Whitney Houston zase legendární zpěvačka. Tento film měl dle mého špatný a pomalý úvod, na kterém ztratil dost bodů. Na štěstí se děj otočil tím správným směrem a připoutal mě ke křeslu. Skvělé herecké obsazení a dějová zápletka a hlavně pěkná love story. Film se nakonec povedl a Kevin Costner jen dál dokazuje, že patří mezi nejlepší herce. V osmdesátých letech se mu prostě dařilo nejlíp.

Věčně mladá (2015)

Krávovina, která neúspěšně okradla několik filmů. Příběh - nesmysl. Styl vyprávění se už vůbec nepovedl. Celý film jenom nudí. Nic zajímavého. Benjamin Button v ženské podobě mě vůbec ničím nenadchnul, ani hlavní představitelkou Blake Lively. Oceňuji jedině snahu.

Šakal (1997)

Ikdyž Bruce Willise i Richarda Gerea pokládám za průměrné herce, zde sestavili skvělou dvojici. Willis v roli záporáka a Gere naopak v roli klaďase. Scénář je dobře zpracovaný, každá postava má svůj charakter, každou si oblíbíte. Příjemný akční film, velice mě bavil.

V hlavě (2015)

Co se týče nápadu, tak to je rozhodně zajímavý. Příběh o tom, co se děje v naší hlavě, když například chodíme, nebo mluvíme... ale způsob, jakým je tento nápad prrezentován je ubohý a nanejvýš trapný. Snímek je jenom pro děti, nikoli pro dospělé, kteří už mají o něco dokonalejší mysl, než malé dítě...

Blbec k večeři (1998) odpad!

Větší kravinu snad Frantíci nemohli vymyslet. A to já Francouzské filmaře uznávám, umějí točit kriminálky a hlavně komedie, ale tohle za komedii brát nelze. Možná tak za velkou trapárnu s trapnými herci, s trapnými dialogy, s trapným příběhem. Blbost!