Křižovatka smrti 2 (2001)

Dal bych tomu klidně víc než 10 hvězdiček, protože tenhle film je lepší než jeho předchůdce. Děj nás tentokrát zatáhne do Číny, ale e nadlouho. Humor je tady opět lepší a je dobře, že filmaři do příběhu vrazili nové padouchy. Chris Tucker je opět nejlepší z celého filmu!

Auta (2006)

Co mě potěšilo nejvíce byl příběh. Poprvé jsem myslel, že to bude jenom o závodění, o vyhrávání atd., ale není tomu tak a to je pro mne dobře. Hlavní hrdina je malý závodnický machýrek, který chce jako první nováček v historii vyhrát nějaký Cup, ale při cestě na konečný závod se ztratí v jakémsi zapomenutém městě a dobrodružství začíná a je to opravdu překvapivý i pro starší publiku.

Pearl Harbor (2001)

Michael Bay je borec sám o sobě a ještě s Bruckhammerem jako producentem natočí opravdu dobrý válečný snímek. Film je rozdělen na části, v jedné chtějí vojáci holky v další jde Affleck bojovat do Anglie proti Hitlerovi atd. Film také ukazuje žárlivost kvůli ženě, dva naši hrdinové se kvůli ní i poperou. Příběh je opravdu originální, protože to není jenom o Pearl Harboru, ale vlastně o dvou kamarádech, kteří hrozně moc rádi pilotují. Snímek nás provede i do časů před útokem na Pearl Harbor a po útoku a je to opravdu solidní, ale zase příliš vlastenecké.

Max Payne (2008)

Film podle známé hry se nevyvedl. Filmování her nikdy nebylo úspěšné. Hru jsem nehrál, ale to mi nezabraňuje k tomu abych dal 3/10, protože film je hodně ukecaný a snad ničím nepřekvapí, jediné co mě tedy překvapilo bylo, že Wahlberg vzal roli do úplné kraviny. Ve filmu se vyskytuje snad jen 1 akčn scéna a to někde na začátku na záchodech. Už na tento snímek nechci koukat.

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

To je šíleně sfilmovaný. Patří k nejhorším dílům série. Na tenhle díl jsem se těšil, protože bratr mi říkal, že kniha je dobrá a tak jsem byl zvědavý, ale filmařům se nepovedlo.

Scary Movie 4 (2006)

Srandy bylo o hodně více než v jedničce. Ale stejně si myslím, že dělat parodie na horory je hodně riskantní záležitost, protože ta strašidelná atmosféra zůstává. Škoda, že Nielsen dostal nevýraznou roli. Těšilo mě, že se tu objevil i známý Jigsaw (tedy dva). Ten konec byl ale zbytečnej a trapnej a ta narážka na Jacksona také. Kvůli tomu dám ještě o hvězdičku míň čili 6/10 Díly 2 a 3 jsem neviděl, protože se mi od začátku zdály blbý a ani jsem je nedokoukal, jenom mě zklamalo, že i v těch dílech se objevil Scheen.

Atlantis: Milo se vrací (2003)

Film je rozdělen do tří částí, první část je o krakenovi, druhá o jednom indiánovi a třetí o bláznovi co chce dobýt svět. Snímek se mi líbyl, ale vytýkám délku filmu, teda délka to vlastně není, protože je to opravdu krátký a to je škoda.

Atlantida: Tajemná říše (2001)

Vcelku zábavná podívaná, měl jsem i hru na PS 1 a ta se mi také velice líbyla. Pěkné srandy a děj. Dávám 8/10.

Život brouka (1998)

Tenhle film je velice příjemný. Vypráví o životě mravenců, kteří slouží jako sluhové pro kobylky a žijí na jednom ostrůvku, který teda není obklopen vodou. Film z roku 1998 je velmi pěkně udělaný a velice srandovní, opravdu typický rodinný film, který já mám už odjakživa rád.

Náhradníci (2009)

Nápad filmu se mi líbyl, hodně mi připomíná snímek "Já robot", což mi nevadilo. Film je celý překvapivý a zvratový a také krimi a ke všemu s Brucem Willisem v hlavní roli. Snímku opravdu nemám co vytknout. K těm robotům: Nápad je sice hezký, ale rozhodně bych si něpřál, aby po světě každý byl doma připojenej k náhradníkovi a chodil by bez únavy kam se mu zachce. To by se mi opravdu nelíbylo.